CLOUD TOKEN - zarabiaj na trzymaniu kryptowalut na własnym portfelu około 10% miesięcznie bez zamrażania kapitału

Cloud Token DZ

Instrukcja darmowej rejestracji i wsparcie

Odezwij się po rejestracji aby uzyskać pomoc i dołączyć do naszej grupy.

Zapisz się na listę poniżej

Otrzymasz szczegółową prezentację projektu w formie wideo oraz dostęp do naszej polskiej grupy. W każdym momencie możesz wypisać się z listy 

Cloud Token to zdecentralizowany portfel cyfrowy, który integruje nasze cyfrowe aktywa na jednej platformie i funkcjonuje jako narzędzie socjalne i majątkowe. 

Projekt wystartował bardzo mocno i w krótkim czasie zebrał już kilkaset tysięcy użytkowników zarabiających w aplikacji. Start odbył się 12.05.2019r. 

Początkowa cena tokenu CTO = 0,30$

Aktualna cena tokenu CTO – 0,5137$

Jak widzisz możemy fajnie zarobić również na wzroście tokenu CTO

 

Cloud Token jest najbardziej transparentny wśród konkurencji. Możesz wszystko zweryfikować.

Cloud Token cena

Będąc na początku masz możliwość zarabiania około 10% miesięcznie zysku (reinwestując znacznie więcej) + dodatkowo możesz skorzystać z wzrostu kursu Cloud Token. Aktualnie cena na starcie wynosi 0,3$ (już 0,5137$ 📈 ). Możesz wiele zyskać również na wzroście tokenu CTO

Jak zarobić znacznie więcej?

Przykład:

Zdeponuj na portfelu w wybranej kryptowalucie przykładowo 1000$. Otrzymuj około 0,3% zysku dziennie w tokenie CTO. 

Dużo największych liderów zarówno Polskich jaki i Zagranicznych poleca i sama reinwestuje zamiast przetrzymywać tokeny CTO
Dlaczego?
Już Ci tłumaczę.
Dzięki reinwestycji robi się tak zwany % składany dzięki czemu co dziennie zarabiamy coraz więcej. Dzięki tej metodzie nasze saldo na Jarvisie powiększa się a my zbieramy coraz więcej tokenów CTO
Token CTO rośnie stabilnie i jest uzależniony nie od naszych wpłat lecz od tego co zarobi dla nas Jarvis a następnie inne projekty. Gdy rośnie powoli bardziej może opłacać się właśnie reinwestycja
Jak jej dokonać?
Zamieniasz swoje CTO na ETH i ETH wrzucasz na Jarvisa. Dzięki temu coraz większy kapitał pracuje dla Ciebie.
A jaką strategię dobierzesz to już Twoja indywidualna sprawa. Możesz reinwestować 100% a możesz przykładowo reinwestować 50%, 25% wypłacać a 25% przetrzymywać na wzrost CTO. Sam dobierz strategię i przemyśl reinwestycję, magię % składanego
Dodatkowo reinwestując w ETH możesz zarobić na wzroście tej kryptowaluty a są szanse na duże wzrosty📈. A pamiętaj, że depozyty można wypłacać w Cloud Token w każdym momencie.
 

Aplikacja zarabia na Arbitrażu( kupuje taniej na jednej giełdzie a sprzedaje drożej na drugiej w tym samym czasie). Co odróżnia projekt od konkurencji to to, że mamy wgląd w transakcje na bieżąco co czyni projekt bardziej transparentnym.

Arbitraż cloud token

CloudToken zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptograficznego na giełdach w czasie rzeczywistym. Oto zrzut ekranu.

Cloud Token transakcje

Przykład arbitrażu na żywo na grupie poniżej (zobacz koniecznie)

https://www.facebook.com/groups/CloudTokenDodatkowyZarobek/permalink/3025265224158254/

Już ponad 800 000 osób w Cloud Token widzi ogromne możliwości a wystartowaliśmy dopiero – 12.05.2019r.)

Maksymalna pula inwestycji zostanie określona i później nie będzie już miejsca aby wejść w Jarvis więc pośpiesz sie z decyzją. Następnie będą kolejne projekty

Oficjalnie wystartowaliśmy 

Na evencie pokazał się gość specjalny Jim Rogers – poczytajcie o nim jak nie znacie nazwiska – razem z Georgem Sorosem współzałożył Quantum Fund.
http://markets.info.pl/jim-rogers/
Jeśli taka osoba pokazuje twarz do tego projektu to chyba coś znaczy 👦
 

Krótki opis projektu

Właściciele stworzyli technologię ‘triangular trading’ wysokiej częstotliwości czyli oprogramowanie zarządzane przez sztuczną inteligencję, które nazywa się JARVIS AI. Technologia Jarvis jest wykorzystywana przez największe prywatne i publiczne firmy na świecie (Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wiele innych) dlatego, że MÓZGIEM silnika jest TENSORFLOW. Używając tej samej
technologii, ta kolaboracja zapewnia użytkownikom JARVIS przewidywanie ruchów rynkowych wewnątrz platformy. Jarvis trejduje jednocześnie na 10 różnych giełdach używając strategii arbitrażu HOLD w celu zmniejszenia ryzyka. Zaimplementowana tu technologia multi transakcji w czasie rzeczywistym kupowania taniej na 1 giełdzie i sprzedaży drożej na innej, dzięki czemu różnica oraz transakcji hedgingowych pozwala nagradzać użytkowników Cloud Token dywidendami w postaci tokenów CTO. Już jest dostępny tracking na żywo transakcji arbitrażowych. Cloud Token stworzyło WSBA, team technologiczny blockchaina czwartej generacji z Singapuru. Twoje fundusze są płynne przez cały czas i możesz je podjąć w każdej chwili poprzez ETH lub BTC oraz poprzez specjalną kartę płatniczą (zostanie wydana jak będzie 150 000 użytkowników).

Cloud token karta

Nie ma tu zamrażania kapitału, kontraktów, pakietów do opłacenia, ani miesięcznych opłat. Po prostu przelewasz swoje krypto BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE, USDT, TUSD i uruchamiasz Jarvisa.

Twórca systemu

Ronald Aai

Ronald Aai

Przedsiębiorca z 25 letnim doświadczeniem. Zbudował on wiele biznesów internetowych w swojej wczesnej karierze i tworzy nowe technologie w dziedzinach social media, płatności, portfeli mobilnych, telefonów komórkowych, systemów telekomunikacyjnych, rozwiązań IOT i technologii blockchain.

Zarabianie z budowania grupy

Aby zarabiać z budowania własnej grupy musisz mieć na portfelu minimum 500$. Osoba polecona przez Ciebie również musi mieć minimum 500$ aby otrzymywać prowizje. Więc nie ma limitu wejścia w Cloud Token jednak warto zainwestować minimum 500$. Jeśli posiadasz mniej zarobisz jedynie z własnych naliczeń, z tego co wygeneruje bot, średnio ~10% czystego zysku miesięcznie w tokenach CTO.

Cloud Token - Zarabianie z polecania
Każda bezpośrednia osoba otwiera kolejne poziomy do 21 w dół. Możliwość zyskiwania większych naliczeń dla najlepszych

Prezentacja projektu PL

Cloud Token rejestracja krok po kroku

Krok 1

Pobierz portfel tutaj, link otwórz na urządzeniu mobilnym.
(wybierz Android lub Apple iOS) – https://cloudtokenwallet.com/

Lub ze sklepu play -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudwallet.android

Lub App store ->

https://apps.apple.com/us/app/cto-cloud-wallet/id1467485120?ls=1

Ważne!

Po ściągnięciu i uruchomieniu aplikacji, zatwierdź w Androidzie instalowanie
aplikacji z nieznanych źródeł (Podobnie w iPhone zaufaj app developerowi – General
-> device management -> YFC Technologies Pte i ‘trust’ ufaj)

Krok 2 

Tworzenie konta (rejestracja)

Bardzo ważne!

Zadbaj o bezpieczeństwo i wszystkie hasła, login, 12 słów, kod google authenticator zapisz w bezpiecznym miejscu. Najlepiej w co najmniej 2 kopiach.

Kod referencyjny: 0505715893

Krok 3

Wpłata depozytu oraz odpalenie automatycznego bota do arbitrażu który generuje nam zysk. 

Link do giełdy BitBay – https://auth.bitbay.net/ref/mariuszf50

Przed inwestowaniem zapoznaj się z zasadami https://dodatkowy-zarobek.pl/zasady/

Krok 4

Dołącz do mojej grupy aby otrzymać wsparcie i być na bieżąco. Zapoznaj się koniecznie z postem przypiętym na grupie

 
Cloud Token - portfel kryptowalut, który płaci | Dodatkowy-zarobek.pl
Grupa Publiczna · 120 członków
Dołącz do grupy
Nowy portfel w formie aplikacji który płaci Ci za 3manie na nim krypto💰 👉Przede wszystkim, REALNE ZYSKI generowane dzięki oprogramowaniu użytkowanego ...
 

Krok 5

Wypłata 🙂 

Posty i materiały które warto zobaczyć!

  • Czy cloud Token robi już około 10% wolumenu na największej giełdzie świata Binance?

https://www.facebook.com/groups/CloudTokenDodatkowyZarobek/permalink/3091033627581413/

 

  • Ronald Aai pokazuje Trading Jarvis na żywo

 

 

W ciągu 24-48 godzin otrzymasz swoje pierwsze tokeny CTO. Ich ilość będzie zależała od opłacalności wyników pracy oprogramowania oraz aktualnej ceny BTC ale także CTO.
Obecnie jest to ok. 0.3% dziennie. Tokeny CTO można wypłacać codziennie i użyć opcji Transfer do zamiany na ETH i przelania na inny portfel lub giełdę/kantor.
Wybierz ilość CTO, które chcesz prze konwertować i kliknij Convert. Opłaty/Fee to 0.5% od wartości transakcji pobierane w walucie CTO. Więc przed inwestowaniem upewnij się czy chcesz ponieważ prowizja przy wypłacie pobierana jest w tokenie CTO więc musisz go uzbierać.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się ze mną bezpośrednio. Jesteśmy na początku drogi, więc niektóre informacje mogą zmieniać się na bieżąco. 

 ⇒Kliknij i napisz do mnie

Podstawowe pytania i odpowiedzi

Na pierwsze naliczenia CTO czekamy 24h – 48h w zależności kiedy odpalimy bota Jarvis

Oficjalnie projekt rusza 12 Maja. Odbędzie się wtedy Event w Bankoku. Wtedy też zostaną wydane pierwsze karty płatnicze

Tak, można wycofać inwestycję w dowolnym momencie a nasze środki nie są zamrożone. Jeśli zrobisz to przed 30 dniem to prowizja wynosi <10%. Jeśli po 30 dniu nie ma prowizji. 

Tak, nie ma limitu minimalnego. Możesz przetestować a następnie dołożyć kapitału do inwestycji

Nie, Aby zarabiać na polecaniu minimum musisz mieć 500$

Tak, CTO jest tokenem użytkowym, ponieważ używamy go przy wypłatach. W przyszłości będzie pobierana też opłata za kartę

Jeśli chcesz zarabiać prowizję z budowania grupy to minimum 500$. Polecam mieć trochę więcej bo jeśli kurs kryptowalut trochę spadnie i nie będziesz miał 500$ to nie otrzymasz prowizji z polecania dopóki znów nie będziesz mieć minimum 500$. Jeśli chcesz zarabiać z własnych naliczeń to minimu wynosi nawet kilka $ (zależne od wybranej kryptowaluty). Lecz polecam co najmniej 500$ dzięki czemu możesz zarabiać z budowania grupy jak i mieć większe naliczenia z własnej inwestycji.

Tak, aktualnie zarobione CTO możemy zamienić na ETH i reinwestować dalej aby mieć większe naliczenia z własnej inwestycji. Warto też w późniejszym czasie kumulować CTO gdy jego kurs będzie rósł aby sprzedać go po większej cenie 

Rynek finansowy wiąże się z dużym ryzykiem utraty środków. Bądź
świadomy. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Osoby polecające
firmę Cloud Token nie gwarantują zysków, gdyż nie są oni właścicielami
lub współwłaścicielami firmy. Osoby promujące firmę Cloud Token również
nie biorą odpowiedzialności za ewentualne straty kapitału inwestorów,
każdy inwestor rejestrując się do firmy CT zatwierdza warunki umowy i
ryzyko związane z inwestycją na rynku finansowym.