Coinfinesse group - Nowy projekt od osób doświadczonych na rynkach finansowych

Dodatkowy bonus 25% tego co zarabiasz dla osób bezpośrednio działających ze mną. Jeśli chcesz otrzymać bonus musisz być moją bezpośrednią zaproszoną osobą oraz wcześniej odezwij się do mnie. Bonus wypłacany co tydzień do odwołania.

Zapoznaj się dokładnie z prezentacja online projektu Coinfinesse Group

Jeśli chcesz współpracować ze mną i naszą grupą poniżej link do rejestracji w projekcie

Jeśli współpracujesz ze mną po rejestracji nie zapomnij mnie o tym poinformować. Dostaniesz strategię jak zarobić więcej, bonusy, grupy wsparcia i informacje ze źródła.

 
Coinfinity Group - informacje o projekcie - Dodatkowy-zarobek.pl
Grupa prywatna
Dołącz do grupy
Grupa powstała w celu informowaniu o projekcie zarobkowym Coinfinity Group O projekcie dowiesz się więcej na moim blogu - > https://dodatkowy-zarobek...
 

Zapisz się na listę poniżej oraz grupę aby otrzymać informacje krok po kroku o projekcie. Ważne aby każdy wiedział jak najwięcej o firmie, właścicielach, możliwościach zarabiania i potencjalnym ryzyku. Tworzymy największą grupę gdzie będą  odbywały się prezentacje projektu, szkolenia itd. aby każdy kto chciał, zyskiwał jak najwięcej nawet powyżej 10 000 zł miesięcznie 

Zapisz się na listę poniżej aby mieć najświeższe informacje o projekcie Coinfinesse group

Projekt Coinfinesse group dla całej społeczności wystartował oficjalnie 1 grudnia 2019r. W tym poradniku postaram Ci się opisać możliwości zarobkowe w projekcie Coinfinesse Group. 

CoinfinesseCzym jest Coinfinesse? 

Jest to stowarzyszenie inwestycyjne, które chce uprościć rynek kryptowalut i pozwolić wszystkim skorzystać z jego potencjału. 

Jak możemy zarabiać w projekcie?

Firma Coinfinesse Group zajmuje się tradingiem głównie na rynkach kryptowalut. Na Tradingu można zarobić ogromne pieniądze i jeśli chcesz to zrobić masz 2 drogi. Albo sam traidujesz i jesteś odpowiedzialny za swój kapitał, albo powierzasz go firmie, która robi to za Ciebie. Każdy musi wybrać sam co dla niego jest odpowiedniejsze. Dzisiaj pomówimy o firmie, która robi to za nas. 

Co ważne firma zarejestrowana jest w UK a kapitał zakładowy jaki przelała na ten projekt to 15 000 000 £

 

Są 2 rodzaje projektów, które startują. Te które są małe i chcą być duże oraz te, które są duże i chcą być jeszcze większe.

Wszystkie informacje zweryfikuj sam. Tutaj link do oficjalnej strony rządowej UK gdzie możesz wszystko zweryfikować. 

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/12361728

Jeszcze przed oficjalnym startem osoby z naszej grupy pojechały spotkać się z zarządem firmy oraz pracownikami aby zweryfikować wszystko jak najlepiej się da. 

Firma od początku zatrudniła 4 doświadczonych programistów i 2 expertów od marketingu. Trzech doradców ds. współpracy, którzy dbają o nasze dobro. Firma Coinfinesse Group aby mieć pewność, że zawsze jest w stanie realizować założenia i podbijać rynek oznajmia, że posiada 5 senior traders, 2 analityków i 3 koderów technicznych, którzy realizują pomysły i wspierają automatyczne systemy naszych traiderów. Firma na tyle szybko rozrasta się od początku powstania, że już zatrudnia znacznie więcej osób. 

Na czele Coinfinesse Group stoi Mario Helmut. Osoby z naszej grupy 27 listopada (jeszcze przed oficjalnym startem) pojechały do Zurychu aby poznać właściciela i osoby z nim współpracujące. 

Mario Helmut

Mario rozpoczął karierę około 45 lat temu w tradycyjnym szwajcarskim banku prywatnym w Zurychu.   Podczas pierwszych lat pracy tam, zdobył rozległe doświadczenie, pracując z wieloma osobami posiadającymi duży majątek i otrzymał szansą na znaczący przeskok w swojej karierze jako prawa ręka w zarządzaniu prężnie działającą międzynarodową firmą eksportową.   Po krótkim czasie Mario postanowił wrócić do sektora bankowego i zaczął handlować papierami wartościowymi na giełdzie dla banku SBG, zwanego dziś UBS. Po wielu sukcesach na giełdzie, otrzymał ofertę pracy w Citibank New York, ale jego ostateczny wybór padł na Credit Suisse.   W ostatnich latach Mario szukał nowych możliwości i wyzwań. Rozpoczął współpracę z ZKB, gdzie, wraz ze swoim silnym zespołem, praktycznie od podstaw zbudował kompletną bankowość prywatną.   Mario Helmut - CFO

 Jak Coinfinesse Group generuje zyski? 

Firma ma nam udostępniać dowody traidingu dlatego polecam dobrze śledzić projekt. 

Dobranych jest kilka strategi co ma na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa 

“Aby zabezpieczyć inwestycję naszych klientów, pracujemy nad strategią opartą na dywersyfikacji i skoncentrowaną na niezawodności.

Profile są generowane w różnych sektorach rynku kryptowalutowego.”

Jak użytkownicy mogą zarabiać? 

Do wyboru mamy 3 pakiety. 

Minimum 100$. Generuje nam od 1.2-2,4% tygodniowo

Minimum 2 500$. Generuje nam od 2.2% do 3-6% tygodniowo. 

Minimum 10 000$. Generuje nam od 3.6% do 4.4% tygodniowo. 

Warto zaznaczyć, że: 

“Portfele Inwestycyjne

Nie możemy obiecać żadnych stałych zwrotów, ponieważ nasze wyniki są zmienne, w zależności od sytuacji na rynku. Ale na podstawie naszych średnich wyników z przeszłości możemy oszacować nasze przyszłe rezultaty.

Nasze portfele inwestycyjne nie mają określonego czasu trwania. Zawsze możesz anulować portfel inwestycyjny do końca tygodnia. Jeśli twoje portfolio było aktywne przez mniej niż 20 tygodni, jego rozwiązanie spowoduje sankcję w wysokości 20%. 

Każdy portfel będzie generował dochód do 300%, włączając w to prowizje z dochodów partnerów. Po wygenerowaniu 300% portfel automatycznie wygaśnie.”

  • Naliczenia w projekcie są co tydzień w piątki. 
  • Wypłaty w BTC lub ETH realizowane co poniedziałek.
  • Nowy portfel inwestycyjny startuje w kolejną niedzielę (zakupisz przykładowo w czwartek to zacznie on pracować w niedzielę)

Jak zarabiamy z polecania? 

Co ważne z polecania zarabiamy dopiero jeśli zarobi nasza osoba polecona. Nie zarabiamy od wpłaty osoby lecz od tego co zostanie jej naliczone. Na przykładzie osoby bezpośrednio zaproszonej. Jeśli zdecyduje zdeponować przykładowo 10 000$ i uśredniając zarobi około 10% w skali miesiąca (1000$) to nam również należy się 1000$. Jeśli będzie to osoba zaproszona przez naszą bezpośrednią osobę będzie to 50% tego co zarobi ta osoba. W powyższym przykładzie było by to 500$ dla nas co miesiąc. Analogicznie możemy orientacyjnie obliczyć zyski z niższych poziomów. Taki system wypłacania prowizji jak najbardziej mi odpowiada. Jeśli osoby z naszej grupy nie zarobą to my również nie zarobimy. Dlatego wszyscy jesteśmy w tym samym “pociągu”. Czym lepiej firma zarabia tym lepiej dla nas wszystkich. 

Jeśli chcesz współpracować ze mną i naszą grupą poniżej link do rejestracji w projekcie​

Jak złożyć depozyt

Depozyty składamy za pomocą kryptowalut. Możesz zakupić je na giełdzie BItBay. Tutaj instrukcja i rejestracja na giełdzie -> https://dodatkowy-zarobek.pl/bitcoin-gdzie-kupic-gielda-bitbay/

Jak wypłacić zysk z programu

Jak włączyć swój pakiet do zarabiania

Podstawowe pytania i odpowiedzi

Pierwszy pakiet od 100$

Drugi pakiet od 2500$

Trzeci pakiet od 10 000$

Nie, w Coinfinesse group nie musisz rejestrować się z kogoś polecenia. Rejestrując się u mnie nie tracisz nic ze swoich naliczeń a w zamian otrzymujesz wsparcie, grupy szkoleniowe, informacje z pierwszej ręki, bonusy itd. Moim zdaniem lepiej działać w grupie niż w pojedynkę. Ale oczywiście możesz działać sam. 

Link do rejestracji w mojej grupie -> https://coinfinesse-group.net/?p=mariuszf50

Pamiętaj aby poinformować mnie jeśli chcesz współpracować 

Wypłaty co tydzień w poniedziałek. Minimum do wypłaty 50$. Czas oczekiwania jaki deklaruje firma do 72h

Naliczenia co tydzień w piątek 

Tak. Możesz reinwestować środki które są Ci naliczane lub możesz je wypłacać. Zależy to od Ciebie. Reinwestując zwiększasz swoje naliczenia i tworzysz “procent składany”. Jeśli chcesz dobrać strategię dla siebie zapraszam do kontaktu, pomogę. 

Tak. Za każdym razem gdy wrzucasz gdzieś pieniądze istnieje ryzyko utraty kapitału nawet w banku. Dlatego zawsze dobrze weryfikuj gdzie wrzucasz swoje pieniądze. 

Traidowanie zawsze niesie ze sobą ryzyko. Dlatego znaczna większość osób traci swój kapitał na rzecz wielkich graczy. Tutaj natomiast duża firma z doświadczonymi osobami robi to za nas. A od Ciebie zależy czy wolisz samemu grać na giełdzie i zarządzać swoim kapitałem czy wolisz powierzyć go komuś bardziej doświadczonemu 

Tak, można wypłacić wcześniej jednak przez pierwsze 20 tygodni (około 5 miesięcy) obowiązuje prowizja 20%. 

Więc nie opłaca się wcześniej wypłacać depozytu chyba, że potrzebne Ci są nagle pieniądze. 

Więc jest to zaleta w tym projekcie. 

Przykładowo jeśli zdeponujesz 1000$ i po miesiącu będziesz chciał go wyciągnąć to otrzymasz 800$. Po 20 tygodniach nie ma już prowizji. Więc jak już Twój depozyt wypracuje ponad 100% nie opłaca się go wycofywać tylko czerpać z niego zyski maksymalnie do 300%.