Udostępnij znajomym:

Aktualnie promocja nie dostępna. Nie otrzymujemy bonusów $ za rejestrację w Monase

Monese - Instrukcja jak odebrać bonus

Na początku skupię się jak odebrać bonus $ a pod koniec opiszę czym jest aplikacja Monese

Monese rozdaje bonus do 25 Funtów za założenie aplikacji. Dlaczego rozdaje pieniądze “za darmo”? Jest to już coraz bardziej popularny sposób na świecie na pozyskanie w łatwy i szybki sposób klienta 

Za założenie darmowego konta i zrobienie jednej transakcji darmową kartą (może być karta wirtualna) otrzymujemy 10 Funtów (jeśli korzystasz z mojej instrukcji w 6 kroku odezwij się do mnie, prześlę Ci 1 Funt na pierwszą transakcję) 😉 Kolejne 15 Funtów otrzymamy gdy wydamy za pośrednictwem konta minimum 500 Funtów. 

Czyli jak widzisz 10 Funtów łatwe do odebrania a kolejne 15 Funtów już znacznie trudniej ale da się zrobić. 

INSTRUKCJA 

  1. Pobierz aplikację
  2. Załóż darmowe konto. Bez kodu nie otrzymasz bonusu. Aby otrzymać bonus musisz użyć kodu:MAR6419
  3. Wybierz konto w Funtach (GBP) oraz darmowe konto i darmową kartę
  4. Przejdź pełną weryfikację, wprowadź swoje prawdziwe dane
  5. W zakładce “Karta” wybierz darmową kartę i zamów ją lub kartę wirtualną. Mi osobiście zadziałała karta wirtualna którą możesz stworzyć od razu w aplikacji i za jej pomocą dokonałem płatności po czym otrzymałem bonus. Zapłacić możesz przykładowo za zakupy online. Lub jak nie masz pomysłu to na tej stronie możesz zakupić reklamę nawet za 1 zł 😉 https://sejfik.com/pages/index.php?refid=mariuszf50 Bonus zazwyczaj wpada po około dniu ale może potrwać to kilka dni. Możesz go wydać na zakupy lub wypłacić w bankomacie.
  6. W kolejnym kroku odezwij się do mnie. Jeśli korzystasz z mojej instrukcji podeślę Ci 1 Funt na pierwszą transakcję. Po transakcji otrzymasz bonus 😉  FB-> https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906

Polecaj aplikację znajomym i zarabiajcie razem

Czym jest Monese? 

Monese to bardzo ciekawy fintech działający w formie aplikacji mobilnej, zapewniający darmową e-portmonetkę w walucie euro lub w funtach brytyjskich wraz z darmową kartą walutową oraz spersonalizowanym numerem IBAN. Monese było odpowiedzią na problem z zakładaniem kont osobistych przez osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii, ale nie posiadające stałego adresu zamieszkania. W ten sposób powstała aplikacja zapewniająca dostęp do większości usług finansowych, posiadająca międzynarodowy charakter. Mogą z niej skorzystać wszyscy mieszkańcy Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w tym oczywiście Polacy. Monese działa wyłącznie na smartfonach, zaś cały proces zakładania konta odbywa się zdalnie w ciągu kilku minut. Monese nie wydaje kroci na drogie reklamy, opierając swój rozwój na programie poleceń, w którym możemy naprawdę dużo zarobić, promując ten bardzo przydatny startup.