Udostępnij znajomym:

Trochę o mnie ...

Mariusz Kuźma – inżynier AGH kierunek Budownictwo🎓. Swoją przygodę z pracą przez internet 💼 💻 zaczął od programów partnerskich 🤝, w których osiągnął bardzo dobre wyniki 🏆. Jednak wyznaje zasadę, jeżeli chodzi o zarobki 💵, że warto mieć klika źródeł 🌊 aby gdy jedno uschnie 🏜 nie pozostać z niczym. Dodatkowo nie lubi, gdy pieniądze leżą 🛌 bezczynnie więc inwestował je na giełdzie📈📊 krypto walut z dobrymi wynikami jeżeli chodziło o inwestycje krótkoterminowe🏆, co do długoterminowych to się okaże❓. Mariusz jest sumienny ✅, lubi pomagać ludziom lecz woli dać komuś wędkę 🎣 niż rybę 🐠, jeżeli się w coś angażuje to na 200%, zarówno jeżeli chodzi o życie jak i projekty zarobkowe przeprowadza dokładne rozeznanie, bardzo wesoły z ogromnym poczuciem humoru😂.

Mariusz Kuźma

MARIUSZ KUŹMA

Chcesz uczyć się zarabiania z wykorzystaniem internetu oraz mediów społecznościowych? Wykorzystaj możliwości XXI wieku. Jeśli myślisz o współpracy ze mną w danym projekcie nie zapomnij mnie o tym poinformować abym mógł Ci najlepiej pomóc krok po kroku i wprowadzić do grup. Znajdziesz mnie na

Etat, Samo-zatrudnienie, Biznes, Inwestycje

Zapoznaj się z luźnym nagraniem gdzie pogazuję jak można zarabiać online

Chcesz dowiedzieć się jakie mam propozycje projektów zarobkowych dla Ciebie?

Zapisz się na listę poniżej aby dowiedzieć się więcej o możliwości zarabiania, otrzymuj powiadomienia o spotkaniach online i nowych możliwościach. W każdym momencie możesz wypisać się z listy.

 

Już sam fakt, że trafiłeś na moją stronę świadczy o twojej determinacji i chęci rozpoczęcia zarabiania przez Internet. Aby tego dokonać potrzebujesz zaangażowania i odpowiedniego działania. O zaangażowanie musisz zadbać osobiście natomiast wiedze przekażę Ci ja. Sam kiedyś zaczynałem zarabiać w Internecie i nie szło mi to za dobrze. Dlaczego ? Ponieważ nie miałem osoby, która by mnie pokierowała i nauczyła wszystkiego. Na szczęście Ty taką osobę możesz mieć już na starcie swojej przygody z zarabianiem w Internecie.

Do naszego zespołu poszukuję osób z pasją, ludzi odważnych, którzy nie boją się zmienić swojego życia na lepsze.

Na początku opowiem trochę o sobie abym nie był dla Ciebie tak anonimowy. Urodziłem się w 1993 roku więc jeszcze w miarę mało latek mam 🙂 Moją pasją od dzieciństwa było uprawianie sportu oraz nowoczesne budownictwo. Dla tego rok temu ukończyłem studia budownicze na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Kierunek bardzo fajny lecz praca nie jest łatwa a płaca w Polsce nie jest zadowalająca. Bardzo lubię również informatykę. Stała się ona moja pasją od kilku lat. To między innymi dzięki niej udało mi się zarazić pasją do zarabiania w Internecie. Poznałem osoby, które mnie wiele nauczyły i teraz ja uczę innych jak zarobić. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy, żadnego doświadczenia aby zacząć działać ze mną. Oczekuję od Ciebie dyscypliny i samozaparcia. Nie każdy potrafi pracować w domu kiedy nikt nas nie pogania do pracy tylko sami pracujemy kiedy chcemy.