Omega Best - zarabiaj przez Internet

W Omega Best mamy możliwość zarabiania bez polecania. Firma jako jedyna w Polsce oferuje Active Box - jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie Active Box Omega Best dzieli się z Tobą zyskami. Możesz zyskać ~ 30% w 6 miesięcy lub ~ 70% w 12 miesięcy. Wykorzystując system reinwestycji zyskasz znacznie więcej o czym dowiesz się poniżej.

Chcesz rozpocząć zarabianie online w Omega Best?

Zapisz się poniżej a mój bot poinformuje Cię krok po kroku jak budować zarobki w Omega Best. Dostaniesz również informacje o naszych spotkaniach online dotyczących projektu Omega (webinary). Poradzisz sobie nawet jeśli nie masz doświadczenia z zarabianiem online.

Omega best

Platforma Omega best składa się z 3 źródeł na których możemy zarabiać:

Omega bestActive Box - Instrument, który upoważnia nas łącznie do 30% zysku w 6 miesięcy lub 70% w rok. Zarobek w Omega generowany jest z wielu źródeł, ma to na celu zapewnienie stabilnych i bezpiecznych zysków:
⇒ Reklama,
⇒ Badania marketingowe,
⇒ Zadania specjalne (np. subskrypcja kanału Youtube, zostawienie "like" na Facebooku, testowanie aplikacji),
⇒ Mining kryptowalut,
⇒ Transfer pieniędzy pomiędzy kontynentami dla partnerów zewnętrznych,
⇒ Optymalizacja podatkowa firm,
⇒ trading(około 3% środków przeznaczona na ten cel dla bardzo doświadczonych traderów),
⇒ I wiele więcej + wiele planów wdrażanych krok po kroku.


Minimalne wejście, aby również zarabiać w planie binarnym wynosi jedynie 50€

Poniżej przykładowe obliczenia dla paczki 6-miesięcznej, bez polecania, przy wkładzie 2 000€

Po zakupie Active Box aby brać udział w pełnych naliczeniach będziesz musiał wykonywać proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best. Łącznie nie powinno to zająć więcej jak kilkanaście minut dziennie.

1. Przykład bez reinwestycji
Zakupując swojego Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.44€. Po 6 miesiącach będziesz miał 2 600€ czyli na czysto możesz zyskać 600€. Wypłaty z platformy są realizowane od 50€ wiec już po kilku dniach będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze.

Co zyskasz reinwestując?
Uruchamia się wtedy tak zwany % składany, a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się.
Od 50€ masz możliwość zakupu kolejnego Active Boxu.

2. Przykład z reinwestycją
Zakupujesz Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.44€. W każdy poniedziałek masz możliwość reinwestycji, wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa z własnych naliczeń. Dzięki temu twoja inwestycja zwięksa się, a Twoje naliczenia dzienne wzrastają. Stosując ten system po około 6 miesiącach w obrocie będziesz miał(a) prawie 7 000€, a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą około 50€. W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny, pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał(a), zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

Odezwij się do mnie po rejestracji. Prześlę Ci kalkulator inwestycyjny. W nim obliczysz zysk w zależności od Twojej inwestycji


Co ważne projekt ten tworzą bardzo doświadczone osoby z wieloma sukcesami na swoim koncie.

Card image cap
Bartosz Nafalski [CEO]

Właściciel firmy Expedite zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm. Człowiek odpowiedzialny między innymi za kampanie marketingowe napoju energetyzującego "BLACK", napoju "PEPSI" oraz za wprowadzenie po raz drugi na rynek "FRUGO"

Card image cap
Lukas Bozek [CFO]

Właściciel Feat.Software, wieloletni trader forexowy dla Santander Bank.


Firma posiada również własny portal internetowy o tematyce finansów, kryptowalut, ekonomia, prawo itd. Prowadzony przez Magdalenę Bohdanowicz, która pracowała poprzednio dla TVN 24

Zapoznaj się koniecznie z prezentacją PDF z której dowiesz się najważniejszych rzeczy o Omega Best. Prezentacja pomoże Ci podjąć decyzję o budowaniu biznesu wraz z naszą grupą Omega-prezentacja.pdfJak zarobić dodatkowo na polecaniu w Omega Best?

Istnieje tutaj kilka możliwości zarabiania. Czym wcześniej zajmiesz miejsce, tym więcej zyskasz z systemu binarnego, ponieważ część osób wpadać będzie dodatkowo do Twojej grupy. Korzystaj!
Omega best - System binarny - każdy ma możliwość budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja i osoby w zespole dlatego czym wcześniej się rejestrujesz tym więcej korzyści, więcej osób wpadnie do Twojej grupy) zarabiasz od 5 do 9% z obrotu słabszej linii. Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box za minimum 100BB czyli 100€.
- Bonus bezpośredni - Za bezpośredniego poleconego zawsze masz 6% prowizji.
- Team bonus - bonus z obrotu Twoich bezpośrednich poleconych - Leader bonus - bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego (m.in. Iphone Xs, MacBook Pro, BMW M4 itd.)

Jeśli również chcesz zarabiać promując projekt otrzymasz ode mnie podobną stronę www za darmo. Pomoże Ci ona w pozyskiwaniu osób online do Twojej grupy


Omega best

Łącznie nawet do 25% z poleconego!


Omega Best - prezentacja firmy


Omega Best - jak prosto i szybko wpłacić pieniądze na platformę i zakupić Active Box.

Możesz również wpłacić za pośrednictwem swojego konta bankowego, jednak wcześniej trzeba zweryfikować konto na Omega Best
Wykorzystaj moment wejścia i zarejestruj się. Dzięki temu kolejne osoby wpadną już do Twojej grupy. Korzystaj :)


Zarejestruj się

Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z materiałem, jak przejść na stronę Omega Best w Polsce, dzięki VPN


Pamiętaj aby odezwać się do mnie po rejestracji w Omega Best. Poprowadzę Cię krok po kroku, wprowadzę do naszych grup, gdzie będziesz miał dostęp do szkoleń oraz webinarów.
Napisz do mnie - ⇒kliknij⇐
Zapisz się na listę jeśli chcesz rozpocząć zarabianie ze mną w Omega i otrzymywać ważne informacje.


Blog dodatkowy-zarobek.pl i jego treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Ta treść ma charakter informacyjno - edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka. Tak samo jak na etacie czy tworząc biznes tradycyjny zawsze istnieje ryzyko