Omega Best - zarabiaj przez Internet

W Omega Best mamy możliwość zarabiania bez polecania. Firma jako jedyna w Polsce oferuje Active Box - jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie Active Box Omega Best dzieli się z Tobą zyskami. Możesz zyskać ~ 130% w 6 miesięcy lub ~ 170% w 12 miesięcy. Wykorzystując system reinwestycji zyskasz znacznie więcej o czym dowiesz się poniżej.

Omega best

Platforma Omega best składa się z 3 źródeł na których możemy zarabiać:

Omega bestActive Box - Instrument, który upoważnia nas łącznie do 30% zysku w 6 miesięcy lub 70% w rok. Zysk tutaj generowany jest z 4 źródeł, ma to na celu zapewnienie stabilnych i bezpiecznych zysków:
⇒ Oglądanie reklam
⇒ Udział w badaniach marketingowych
⇒ Zadania specjalne (np. subskrypcja kanału Youtube, zostawienie "like" na Facebooku, testowanie aplikacji
⇒ Mining kryptowalut


Przykładowe obliczenia dla paczki 6 miesięcznej bez polecania za 2 000€

Po zakupie Active Box aby brać udział w pełnych naliczeniach będziesz musiał wykonywać proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best

1. Przykład bez reinwestycji
Zakupując swojego Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.2€. Po 6 miesiącach będziesz miał 2 600€ czyli na czysto możesz zyskać 600€. Wypłaty z platformy są realizowane od 100€ wiec już po kilku dniach będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze.

Co zyskasz reinwestując?
Uruchamia się wtedy tak zwany % składany a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się
Od 50€ masz możliwość zakupić kolejny Active Box

2. Przykład z reinwestycją
Zakupujesz Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.2€. Po 4 dniach nazbiera Ci się na koncie ponad 50€ wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa dzięki temu pracuje dla Ciebie już ponad 2050€ a Twoje naliczenia dzienne zwiększają się. Stosując ten system po 6 miesiącach w obrocie będziesz miał ponad 7 000€ a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą ponad 50€. W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

Odezwij się do mnie po rejestracji. Prześlę Ci kalkulator inwestycyjny. W nim obliczysz zysk w zależności od Twojej inwestycji


Co ważne projekt ten tworzą bardzo doświadczone osoby z wieloma sukcesami na swoim koncie.

Card image cap
Bartosz Nafalski [CEO]

Właściciel firmy Expedite zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm. Człowiek odpowiedzialny między innymi za kampanie marketingowe napoju energetyzującego "BLACK", napoju "PEPSI" oraz za wprowadzenie po raz drugi na rynek "FRUGO"

Card image cap
Lukas Bozek [CFO]

Właściciel Feat.Software, wieloletni trader forexowy dla Santander Bank.


Firma posiada również własny portal internetowy o tematyce finansów, kryptowalut, ekonomia, prawo itd. Prowadzony przez Magdalenę Bohdanowicz, która pracowała poprzednio dla TVN 24 https://www.omega.best/Jak zarobić dodatkowo na polecaniu w Omega Best?

Zarabianie na promowaniu Active Box
Istnieje tutaj kilka możliwości zarabiania. Czym wcześniej zajmiesz miejsce tym więcej zyskasz z systemu binarnego ponieważ część osób wpadać będzie do Twojej grupy dodatkowo. Korzystaj!
Omega best - System binarny - każdy ma możliwość budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja i osoby w zespole dlatego czym wcześniej się rejestrujesz tym więcej korzyści, więcej osób wpadnie do Twojej grupy) zarabiasz od 5 do 9% z obrotu słabszej linii. Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box za minimum 100BB czyli 100€.
- Bonus bezpośredni - Za bezpośredniego poleconego zawsze masz 6% prowizji.
- Team bonus - bonus z obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
- Leader bonus - bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego (m.in. Iphone Xs, MacBook Pro, BMW M4 itd.)

Jeśli również chcesz zarabiać promując projekt otrzymasz ode mnie podobną stronę www za darmo. Pomoże Ci ona w pozyskiwaniu osób online do Twojej grupy


Omega best

Łącznie nawet do 25% z poleconego!


Omega Best - prezentacja firmy
Zarejestruj się

Ważne! Zaznacz Nationality: United Kingdom (koniecznie) Nie PL, żebyś miał dostęp do wszystkich produktów.

Pamiętaj aby odezwać się do mnie po rejestracji w Omega best. Poprowadzę krok po kroku Napisz do mnie - ⇒kliknij⇐

Opis projektu w formie PDF -> Omega opis


Napisz do mnie na Facebook aby dowiedzieć się więcej o możliwości zarabiania online