Omega Best rejestracja - instrukcja

Omega Best – Plany na przyszłość, nowe produkty, aktualizacje. Koniecznie zapoznaj się jeśli myślisz o tym biznesie poważnie

W Omega Best mamy możliwość zarabiania bez polecania. Firma jako jedyna w Polsce oferuje Active Box – jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie Active Box Omega Best dzieli się z Tobą zyskami. Możesz zyskać ~ 30% w 6 miesięcy. Wykorzystując system reinwestycji zyskasz znacznie więcej o czym dowiesz się poniżej.

Chcesz rozpocząć zarabianie online w Omega Best?

 

Zapisz się poniżej a mój bot poinformuje Cię krok po kroku jak budować zarobki w Omega Best. Dostaniesz również informacje o naszych spotkaniach online dotyczących projektu Omega (webinary) oraz dodatkowych bonusach. Poradzisz sobie nawet jeśli nie masz doświadczenia z zarabianiem online.

 

 

Omega best

Omega Best prezentacja


Na platformie Omega best możemy zarabiać na 2 sposoby:

Active Box – Możesz zarabiać do 30% w 6 miesięcy bez polecania. Z reinwestycją znacznie więcej. Masz do wyboru 4 AB:

  • za 10 BB zysk do 22%
  • za 25BB zysk do 24%
  • za 50BB zysk do 27%
  • za 100BB zysk do 30%

Minimalny zakup za 10BB maksymalny za 100 000 BB. 

 

Polecanie – System binarny, niemal nieograniczone możliwości zarabiania. Warto wykorzystać sytuację i zająć miejsce jak najwcześniej w Omega Best,

 


Active Box – Instrument, który upoważnia nas łącznie do 30% zysku w 6 miesięcy.

 

Zarobek w Omega generowany jest z wielu źródeł, ma to na celu zapewnienie stabilnych i bezpiecznych zysków lecz wiadomo, że zawsze istnieje ryzyko:

 

reklama firm zewnętrznych,

badania marketingowe dla firm zewnętrznych, 

zadania specjalne dla klientów(np. subskrypcja kanału Youtube, zostawienie “like” na Facebooku, testowanie aplikacji, pomoc w start-up),

mining kryptowalut,

transfer pieniędzy pomiędzy kontynentami dla partnerów zewnętrznych,

optymalizacja podatkowa firm,

skup wierzytelności,

trading(około 3% środków przeznaczona na ten cel dla bardzo doświadczonych traderów), 

i wiele więcej + wiele planów wdrażanych krok po kroku.

Jeśli zapoznałeś się już z materiałem wideo opisującą firmę to wiesz, że CEO (Bartosz Nafalski) bardzo dobrze zna rynek energetyków. Dlatego też powstaje nasz firmowy energetyk Omega. Dzięki zadaniom specjalnym tysiące użytkowników doradza przy tworzeniu projektu. Dzięki temu powstaje projekt energetyka skierowana dla nas odbiorców. Dobre zbadanie rynku przed wypuszczeniem produktu to kluczowy element aby dana firma osiągała sukces. A to m.in. zapewnia firma Omega.

Napój energetyczny Omega

Omega Enery drink

Liderzy wraz z właścicielem Omegi Bartoszem Naflaskim w Krynicy Witamin(jeden z największych producentów napojów w Polsce). To tutaj będzie produkowany energetyk firmowy.

 


Minimalne wejście, aby również zarabiać w planie binarnym wynosi jedynie 10€.

 

Przykładowe obliczenia dla Active Box, bez polecania, przy wkładzie 2 000€

Omega Best inwestycje

Po zakupie Active Box aby brać udział w pełnych naliczeniach będziesz musiał wykonywać proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best. Łącznie zajmuje to kilka minut dziennie. Jeśli nie wykonujesz zadań marketingowych nie otrzymasz zysku.

 

1. Przykład bez reinwestycji


Zakupując swojego Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.44€. Po 6 miesiącach będziesz miał 2 600€ czyli na czysto możesz zyskać do 600€. Wypłaty z platformy są realizowane od 50€ wiec już po kilku dniach będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze. 

Co zyskasz reinwestując?

Uruchamia się wtedy tak zwany % składany, a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się.
Od 50€ masz możliwość zakupu kolejnego Active Boxu. 

 

2. Przykład z reinwestycją


Zakupujesz Active Box przykładowo za 2 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14.44€. W każdy poniedziałek masz możliwość reinwestycji, wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa z własnych naliczeń za 10 BB, 25BB 50BB lub 100BB. Dzięki temu twoja inwestycja w Omega Best zwiększa się, a Twoje naliczenia dzienne wzrastają. Stosując ten system po około 6 miesiącach w obrocie będziesz miał(a) prawie 7 000€, a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą około 50€. W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny, pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał(a), zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

 


 

Odezwij się do mnie po rejestracji. Prześlę Ci kalkulator Omega Best. W nim obliczysz zysk w zależności od Twojej inwestycji.

 


 

 

Co ważne?

Projekt ten tworzą bardzo doświadczone osoby z wieloma sukcesami na swoim koncie.

Bartosz Nafalski

Bartosz Nafalski [CEO]

Właściciel firmy Expedite zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm. Człowiek odpowiedzialny między innymi za kampanie marketingowe napoju energetyzującego "BLACK", napoju "PEPSI" oraz za wprowadzenie po raz drugi na rynek "FRUGO"

Lucas Bożek

Lukas Bozek [CFO]

Właściciel firmy Feat.Software świadczącej dla Omega usług związanych z działaniem serwisu, wieloletni trader forexowy dla Santander Bank. Odpowiedzialny za finanse w Omega Best

Kanał Youtube CEO Bartosza Nafalskiego

Dowiedz się więcej o głównym założycielu Omega, dlaczego włożył całe swoje wieloletnie doświadczenie, pieniądze i czas aby tworzyć ten projekt i dać możliwość zarabiania każdemu

Platforma Omega Best – jak zarobić więcej dzięki polecaniu?

 

Istnieje tutaj kilka możliwości zarabiania. Czym wcześniej zajmiesz miejsce, tym więcej zyskasz z systemu binarnego, ponieważ część osób wpadać będzie dodatkowo do Twojej grupy. Korzystaj!

 

 

System binarny – każdy ma możliwość 

budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja

 i osoby w zespole dlatego czym wcześniej się 

rejestrujesz tym więcej korzyści, więcej osób wpadnie do Twojej grupy) zarabiasz od 5 do 9% z obrotu słabszej linii. Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box za minimum 10BB czyli 10€. Maksymalnie dziennie z bonusu binarnego możesz otrzymać tyle ile sam masz w Active Box ale maksymalnie 5 000 Euro. Więc jeśli masz 1 000 BB w Active Box to Twój dzienny limit w bonusie binarnym wynosi 1 000 BB itp.

 

Bonus bezpośredni – Za bezpośredniego poleconego zawsze masz 6% prowizji.

Direct Pool Bonus – najlepsi bezpośredni sprzedawcy co tydzień otrzymują bonus. 

Leader bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego (m.in. Iphone Xs, MacBook Pro, BMW X5 itd.)

 


Jeśli również chcesz zarabiać promując platformę Omega Best otrzymasz ode mnie stronę www za darmo. Pomoże Ci ona w pozyskiwaniu osób online do Twojej grupy.

 


Omega Best – prezentacja firmy

 

 

 

Omega Best – jak wypłacić zarobione pieniądze na swoje konto bankowe

 

 

Wykorzystaj moment wejścia i zarejestruj się. Dzięki temu kolejne osoby wpadną już do Twojej grupy. Musisz mieć VPN, instrukcja poniżej. Korzystaj!

Przed rejestracją zapoznaj się z filmem poniżej. Bez VPN nie dasz rady wejść na stronę Omega Best. Pamiętaj też o zapoznaniu się z zasadami i akceptacją ryzyka https://dodatkowy-zarobek.pl/zasady/

Po rejestracji zapraszam do grupy gdzie otrzymasz wsparcie. Zapoznaj się z postem przypiętym w grupie. Dowiesz się tam jak działać aby najwięcej zyskać dla siebie, otrzymasz własną stronę www ode mnie za darmo, otrzymasz dostęp do grupy szkoleniowej jeśli myślisz o rozwoju własnej grupy. Do zobaczenia!

 
Omega Best - Grupa
Grupa Zamknięta · 91 członków
Dołącz do grupy
Informacje dotyczące Omega Best
 

Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z materiałem, jak zalogować się na Omega Best w Polsce – korzystając z VPN.

 

 

Pamiętaj aby odezwać się do mnie po rejestracji w Omega Best. Poprowadzę Cię krok po kroku, wprowadzę do naszych grup, gdzie będziesz miał dostęp do szkoleń oraz webinarów.


 ⇒Kliknij i napisz do mnie

 

 

Omega best rejestracja krok po kroku

Aby móc zarejestrować się w Omega Best najpierw włącz VPN. Instrukcja poniżej. Polecam przeglądarkę Opera, ma wbudowanego VPN

 

Zarejestruj się z poniższego linku. Pamiętaj, że musisz mieć włączony VPN. Bez tego nie uda Ci się zarejestrować

https://omega.best/register/RFlOQU1JQw==/MariuszK

 

 

Link do grupy poniżej. Zapoznaj się z postem przypiętym na grupie. Aby dostać się do grupy musisz mieć konto w Omega założone z linku na tej stronie

https://bit.ly/2GOYVrt

Skontaktuj się ze mną po rejestracji. Pomogę Ci w projekcie krok po kroku. Czym bardziej chcesz się zaangażować tym więcej wsparcia otrzymasz.

https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906