Zarabianie przez Internet. Praca w domu przez Internet w Ebroker, czy jest możliwe?


W tym poradniku na temat zarabiania przez Internet przedstawić chciałbym program partnerski o nazwie Ebroker. Program ten działa na rynku od 2008 r. i jest to Polska platforma. Jako partnerzy otrzymujemy dostęp do setek ofert finansowych jak i poza finansowych, które promujemy w zamian za co dostajemy wysokie prowizje.
Prowizje jakie otrzymujemy w Ebroker wynoszą od kilku do nawet powyżej stu złotych. Dlaczego możemy dostać pieniądze za polecanie np. kont bankowych po przez Ebroker? Utrzymanie placówek banków, pracowników, całej infrastruktury jest procesem bardzo drogim, dlatego banki bardzo chętnie zapłacą nam „niewielką” dla nich prowizję w zamian za pozyskanie nowego partnera pozyskanego przez platformę Ebroker. Praca w domu przez Internet w Ebroker jest dla każdego, każdy może się jej podjąć.


Co otrzymujemy rejestrując się na platformie Ebroker:

Czy to jedyny sposób na zarabianie przez Internet na platformie Ebroker? Oczywiście nie. W programie polecającym Ebroker jesteśmy wstanie zarabiać przez Internet do 10% zarobków naszych partnerów w programie Ebroker, których wprowadzimy do programu partnerskiego. Praca w domu przez Internet w Ebroker daje każdemu korzyści. Najlepiej obrazuje zarabianie przez Internet poniższa grafika:

Zarabianie przez Internet
Jak widzimy warto pozyskiwać i szkolić nowych partnerów dzięki czemu platforma Ebroker wypłaci nam % od ich zarobków a my będziemy cieszyć się stałym pasywnym dochodem :). Zarabianie przez Internet jest proste a praca w domu przez Internet jest dla każdego!

• A więc czy da się zarabiać przez Internet?
Oczywiście, że się da i to bardzo dużo.

• Czy jest łatwo zarabiać przez internet w Ebroker?
Zaczynając samemu nie jest łatwo. Sam zaczynałem przygodę z programami partnerskimi kilka lat temu i działając samemu bez specjalnego systemu nie było to łatwe.

• Czy jest łatwo z pomocą kogoś doświadczonego?
Tak! W przeszłości poznałem osobę, która jest teraz moim przyjacielem. Ona nauczyła mnie wszystkiego jak zarabiać przez Internet i jak stworzyć w dużej mierze zautomatyzowany system dzięki któremu pozyskujemy bardzo dużo prowizji w Ebroker.

Jeśli chcesz zrezygnować z jedynej słusznej drogi jaką wyznaje 95% ludności czyli pracę na etacie to zapraszam do kontaktu ze mną. Ja zrezygnowałem z tej drogi, którą od dziecka jesteśmy uczeni i teraz zarabiam mobilnie: A zarobki jakie osiągają moi partnerzy w Ebroker są o wiele większe niż dostaliby w pracy na etacie. Chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów na czym polega program Ebroker? Jak zarobić pierwsze pieniądze bez polecenia? Jak stworzyć system zautomatyzowany, który zapewni nam wiele prowizji co miesiąc? Zapisz się na dole strony
Wszystko z miłą chęcią Ci wytłumaczę bezpłatnie, ponieważ Twój sukces to również mój sukces.

Zarabianie przez Internet bez Inwestycji, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące programu.

 • 1. Ile zapłacę za szkolenie w programie?
 • Szkolenie jest całkowicie darmowe dla Ciebie, nie inwestujesz nic po za swoim czasem
 • 2. Czy program Ebroker jest legalny?
 • TAK – Właścicielem serwisu (programu) Ebroker, którego staniesz się uczestnikiem jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ulicy Leszno 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000588980, posiadająca numer NIP: 527-27-51-881 i REGON: 363096183
 • 3. Czy z programu Ebroker należy rozliczać się w Urzędzie Skarbowym?
 • TAK – Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Gdy zarobisz już swoje pierwsze pieniądze udasz się do swojego Urzędu Skarbowego wybrać sposób rozliczania się. Nie jest to ani trochę skomplikowane.
  Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej. Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
  – zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
  – zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).
  W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia.
 • 4. Ile czasu dziennie potrzebuję aby zarabiać przez Internet w programie Ebroker?
 • Swój pierwszy dochód uzyskasz, już po zakończeniu 4 etapu szkolenia – szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie. (tak dokładnie, wystarczy jedna tradycyjna dniówka!). Następnie dla fajnych zarobków należy poświęcić około 2 godzin dziennie. Jednak nie ma stałych godzin pracy, pracujesz kiedy i ile chcesz.
 • 5. Dlaczego muszę podawać podczas rejestracji w programie Ebroker swój pesel oraz numer konta bankowego?
 • Pesel podajesz po to aby firma mogła wystawić Ci rachunek oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane. Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twą pracę.
 • 6. Kiedy otrzymam pierwszą wypłatę na swoje konto?
 • Jak pisaliśmy w punkcie 4 swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc wszystkie etapy szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności, z reguły trwa to od miesiąca do trzech miesięcy.
 • 7. Czy mogę zrezygnować z projektu bez konsekwencji?
 • TAK – oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.
 • 8. Czy jak skończe podstawowe szkolenie mogę dalej zarabiać w Ebroker?
 • TAK – Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowaliśmy specjalne szkolenie z Automatyzacji Biznesu w którym uczymy go jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, by efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze. Dostajesz indywidualną oraz grupową pomoc.
 • 9. Czy szkolenie jest trudne i wymaga dużego doświadczenia?
 • NIE – nasz program przeznaczony jest dla każdego kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!

Zapisz się już teraz a otrzymasz więcej informacji jak zarabiać przez Internet
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez dodatkowy-zarobek.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz politykę prywatności

Napisz do mnie na Facebook aby dowiedzieć się więcej o możliwości zarabiania online