Poradnik jak zarobić na kryptowalutach

zarabianie na kryptowalutach
W tym poradniku przedstawię możliwość zarabiania na inwestycji w Kryptowaluty! Aby zacząć naszą przygodę musimy zarejestrować się na stronie BitBay. Firma jest Polska i działa w 100% legalnie dla tego musimy zweryfikować swoje dane osobowe podczas rejestracji na giełdzie. Platforma ta pozwoli kupić nam nasze pierwsze kryptowaluty takie jak: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Lisk, GameCredits za nasze polskie złotówki.

Zarejestruj się


Na początku będziemy musieli przelać swoje pieniądze na konto w Bitbay dzięki czemu będziemy mogli zakupić swoje kryptowaluty na tej giełdzie. Wygląd giełdy jest bardzo przyjazny i każdy z łatwością poradzi sobie z poruszaniem się po niej. Przed wpłatą swoich pierwszych pieniędzy na giełdę zapoznaj się jak ona działa. W Internecie znajdziesz masę poradników na temat działania giełdy. Najpopularniejszą oraz najpewniejszą kryptowalutą do inwestowanie jest Bitcoin. Na załączonym obrazku przedstawiam Ci ile można było zarobić na przestrzeni kilku miesięcy inwestując w tę kryptowalutę.

zarabianie na kryptowalutach
Jak widzisz kupując Bitcoina na początku roku teraz moglibyśmy go sprzedać 10 razy drożej.
Przykład: Gdybyśmy zainwestowali 10 000 zł na początku roku 2017 teraz mielibyśmy około 100 000 zł :)
Warto z uwagą śledzić rynek kryptowalut i dzięki temu zarabiać w Internecie. Pamiętaj aby uważnie inwestować i nie tracić swojego kapitału. Poniżej polecam Ci strony oraz osoby, które pomogą Ci rozważniej inwestować swoje pieniądze.

Pomocne strony

Coinmarketcap - Strona na której znajdziesz uśredniony kurs kryptowalut z największych giełd na świecie
Bithub - Strona z najnowszymi informacjami na temat kryptowalut
Grupa Facebook - Największa grupa w Polsce na temat Bitcoina


Możesz również zapisać się na listę poniżej aby dowiedzieć się jak zarabiać w programie partnerskim nawet po kilka tysięcy zł miesięcznie

Zapisz się już teraz a otrzymasz więcej informacji jak zarabiać przez Internet
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez dodatkowy-zarobek.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz politykę prywatności

Napisz do mnie na Facebook aby dowiedzieć się więcej o możliwości zarabiania online