Udostępnij znajomym:

Key drop kody to platforma umożliwiająca otwieranie darmowych skrzynek do CSGO jak i kupowanie ich. Dlatego warto posiadać Key Drop kod promocyjny, aby zaoszczędzić na kupowaniu skrzynek. Taki kod rabatowy musimy wpisać w odpowiednim miejscu, a dzięki temu otrzymamy więcej bonusu doładowania. Bonus możemy wykorzystać na otwieranie jeszcze większej ilości skrzynek do CSGO. Gdy wpiszesz Key Dop kod rabat naliczy się automatycznie a Ty jedynie przejdź do realizacji zamówienia.

Key drop kod jak otrzymać?

Kod Key Drop otrzymasz od partnera współpracującego z firmą. Aby naliczył Ci się rabat 5% bonusu, przejdź w specjalny link aktywujący bonus – https://key-drop.com/?code=OKAZONE

Jeśli przejdziesz normalnie na stronę pamiętaj, aby samemu wpisać kod: OKAZONE

Zaloguj się do Key drop, używając swojego konta Steam. Następnie gdy przejdziesz ze specjalnego linku, kod promocyjny zapisze Ci się automatycznie. Jeśli nie to wpisz go sam w okienku do tego przeznaczonym. Przejdź w link w prawym górnym roku “Kod promocyjny” i wpisz odpowiedni, aby otrzymać 5% bonusu.

Przykładowo jak doładujesz konto za 100$, to otrzymasz 105$ dzięki użyciu kodu Key drop.

Jeśli chcesz na bieżąco obserwować nowe kody Key drop, odwiedź stronę zbierającą promocje i kody rabatowe w jednym miejscu https://okazone.pl/kupon-rabatowy/key-drop/

Key Drop kody promocyjne, dlaczego warto korzystać z platformy i dodatkowego kodu?

Key drop kody promocyjne można zdobyć, korzystając z instrukcji powyżej, dzięki której otrzymamy dodatkowe 5% przy doładowaniu. Warto wykorzystać tę ofertę, aby przy doładowaniu mieć więcej $. Dzięki Key drop kod promocyjny zyskamy więcej $ co przełoży się na więcej zakupionych skrzyń.

W porównaniu do konkurencji serwis wybija się tym, że posiada znaczną ilość skrzyń do otwierania o różnej wartości, każdy dopasuje wartość skrzyni dla siebie. Można zdobywać również darmowe skrzynie, co jest ciekawą opcją dla tych, którzy nie chcą wydawać realnych pieniędzy na skrzynki w Key Drop.

Serwis jest prowadzony profesjonalnie i posiada bardzo fajny przejrzysty interfejs. Każdy szybko połapie się co i jak robić na serwisie.

Warto pamiętać, aby przed wpłaceniem pieniędzy skorzystać z Key Drop kody, aby mieć więcej $ po doładowaniu.