Udostępnij znajomym:

Marketing sieciowy (MLM) - Jak rozpocząć budowanie swojej niezależności finansowej?

Kolejny projekt, który możemy Ci przestawić to popularnie nazywany MLM od angielskiej nazwy Multi Level Marketing, czyli marketing wielopoziomowy, marketing sieciowy. Od osób nie będących w temacie nazywany piramidą finansową. Jednak nie jest to poprawne porównanie. Piramidy finansowe są nielegalne. MLM powstał w latach 30 XX wieku i jest bardzo powszechnym w pełni legalnym rozwiązaniem stosowanym przez tysiące firm. Na prostym obrazku pokaże Ci czym różnią się te dwa twory, abyś wiedział i umiał wytłumaczyć ludziom legalność biznesu MLM.

Marketing sieciowy
Wyjaśniliśmy podstawową kwestie czym jest marketing sieciowy. Wiesz już że nie proponujemy Ci jakiegoś oszustwa. Nie jesteś przekonany? Zapytano Donalda Trampa co by zrobił gdyby nagle stracił wszystkie pieniądze.

MLM

A Ty po której stronie Sali wolał byś się znaleźć? Na scenie jako multimilioner czy jako publiczność, zwykły człowiek któremu nie starcza od pierwszego do pierwszego? Wykorzystywany na etacie, z szefem którego często nie lubisz a musisz być miły żeby nie stracić pracy… Kredyt na dom, auto, rezygnowanie z przyjemności bo są ważniejsze wydatki…

Ile można zarabiać w marketingu sieciowym (MLM)?

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i od Twojego zaangażowania. 

Możesz zarobić od 0 do 100 000 zł i więcej miesięcznie. 

Sam osobiście dochodziłem do zarobków ponad 20 000 miesięcznie a znam ludzi zarabiających ponad 100 000 miesięcznie w marketingu sieciowym. 

Nie ma tutaj stałej pensji. Ile włożysz pracy tyle zarabiasz. 

Masz możliwość zbudowania pasywnych zarobków. Czyli jeśli wykonasz odpowiednią pracę, zbudujesz sieć konsumentów to później miesiąc w miesiąc możesz otrzymywać za to wynagrodzenie w zależności od obrotów Twojej struktury. 

Sam osobiście współpracuję z firmami MLM i dzieki temu buduję własne pasywne zarobki. Każdy może zacząć zarabiać wykorzystując system MLM ale nie każdy zacznie zarabiać. 

Przede wszystkim musisz wybrać firmę, która będzie odpowiadać Tobie. Jedni będą lubić sprzedawać suplementy, inni aplikacje jeszcze inni sprzęt lub usługi w systemie MLM. 

Kolejna sprawa to otrzymanie odpowiedniego wsparcia od osoby z którą współpracujesz. Bez tego możesz od razu się zniechęcić. W Marketingu sieciowym każdemu zależy na Twoim wyniku finansowym. Wygląda to inaczej niż na Etacie. Na Etacie często stoisz w miejscu i nikt nie ma zamiaru Cię wspierać ponieważ sam chce wspiąć się wyżej w szczeblach kariery. W MLM jest inaczej. Tutaj każdy Ci pomoże ponieważ czym lepiej Ty zarabiasz tym lepiej zarabiam ja i tym lepiej zarabia firma. 

Na Etacie masz umowę na konkretną sumę. Przykładowo zrobisz pracę wartą 15 000 zł ale na umowie masz 2 500 zł więc tyle otrzymasz. W Marketingu sieciowym masz określony plan wynagrodzeń. Jeśli zrobisz pracę wartą 15 000 zł to tyle otrzymasz, jeśli zrobisz pracę wartą 2 500 zł to tyle otrzymasz. 

Jeśli interesuje Cię budowanie własnych zarobków zajrzyj do sekcji projektów w których ja zarabiam i dobierz coś dla siebie. Odezwij się aby otrzymać wsparcie, szkolenia krok po kroku. 

Projekty z inwestycją

Aby zbudować poważne zarobki w systemie MLM potraktuj to jak własną firmę. Cechy jakie musisz posiadać: 

  1. Nie szukasz wymówek lecz szukasz rozwiązań
  2. Musisz umieć organizować sobie samemu pracę, sam jesteś swoim szefem.
  3. Musisz chcieć się rozwijać 
  4. Musisz budować pewność siebie
  5. Musisz umieć ponosić porażki. Porażek nie ponoszą Ci co nic nie robią 

Powodzenia i do usłyszenia 🙂