LetyShops
Udostępnij znajomym:

Jak zarabiać i oszczędzać kupując online z Cashback LetyShops opinie

Po rejestracji otrzymasz mail w celu weryfikacji konta 

Obejrzyj jak krok po kroku otrzymywać bonus w Letyshops za zakupy i wypłacać go na konto bankowe

Platforma istnieje od wielu lat i jest mocno popularna w innych krajach. Powoli staje się popularna i w Polsce. Letyshops posiada już ponad 15 000 000 aktywnych użytkowników na całym świecie. 

letyshops

Na wybranych sklepach poczytasz już sporo opinii osób z Polski, które potwierdzają, w jakim czasie otrzymali CashBack na swoje konto 

Wypłaty możesz realizować w dogodny sposób na konto bankowe lub PayPal

Podsumowując:

Robisz zakupy jak zwykle, ale dzięki wtyczce (która przypomina Ci, na których stronach możesz otrzymać CashBack) oszczędzasz pewny %, który z czasem wypłacasz na swoje konto bankowe. Zasada Win-Win. 

wtyczka letyshops

Gdy zarejestrujesz konto w LetyShops w tym miejscu szybko i łatwo pobierzesz wtyczkę

letyshops eobuwie

Tak to wygląda jeśli pobierzesz wtyczkę LetyShops. Poinformuje Cię zawsze gdy robisz zakupy na sklepie współpracującym

Możesz również przejść na stronę Letyshops bezpośrednio i przez nią dopiero na wybrany przez Ciebie sklep a bonus aktywuje się automatycznie

Lubisz robić zakupy przez telefon? 

Wystarczy po rejestracji pobrać aplikację LetyShops i przez nią robić zakupy korzystając z rabatów i bonusów 

Aplikacja Letyshops Aplikacja letyshops

Bez Letyshops:

Robisz zakupy -> zarabia sklep 

Z Letyshops:

Robisz zakupy -> zarabia sklep -> zarabia Letyshops -> zarabiasz Ty 

Dodatkowo masz opcje polecania Letyshop innym dzięki temu zarobisz i Ty i osoba, której polecisz platformę

Dodatkowo mamy możliwość tworzenia linków do danych sklepów lub produktów. Jeśli przez ten link dokona się sprzedaż Cashback trafia na nasze konto. 

Cashback letyshops

Tworzysz indywidualny własny link. Gdy ktoś dokona zakupu korzystając z niego dostaniesz %. W tym przykładzie 4%

Przykładowo jak znajoma osoba chce kupić coś ze sklepu za 1000 zł a w tym sklepie CashBack wynosi 5% to jeśli przejdzie przez nasz link my otrzymamy 5%, czyli w tym przykładzie 50 zł. 

Zapoznaj się z zasadami promowania na stronie. Zakaz jest spamowania itp. 

Po rejestracji otrzymasz mail w celu weryfikacji konta 

W tym miejscu pobierzesz wtyczkę LetyShops. Na bieżąco będzie pokazywać Ci bonus jaki możesz otrzymać gdy wejdziesz na sklep współpracujący z LetyShops – Wtyczka Letyshops 

Popularność zakupów Internetowych w Polsce

Zakupy Internetowe zyskują z miesiąca na miesiąc coraz więcej zwolenników. Branża E-commerce w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie a dzięki szybkim dostawą, paczkomatom, bezpieczeństwem zakupów zyskuje jeszcze szybciej. Taka forma robienia zakupów jest przyjemna zarówno dla kupującego jak i dla sprzedawców. Utrzymanie sklepu stacjonarnego to duże koszty. Sprzedaż Internetowa redukuje znacząco koszty firmy, dzięki temu może oferować swoje produkty w znacznie niższej cenie i tworzyć kody rabatowe dla klienta. Warto korzystać dodatkowo ze strony LetyShops, która dodatkowo zwraca nam pewien %. Korzystając z tego rozwiązania świadomie, i konsekwentnie jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy w skali roku. A po co przepłacać skoro za te pieniądze możemy sobie zrobić, chociażby wakacje z rodziną. Letyshops zyskuje coraz więcej opinii z Polski i coraz więcej klientów ją poleca. 

Cashback i kody rabatowe jako pomysł na promocje.

Firmy coraz częściej korzystają z kodów rabatowych oraz Cashbacków, aby pozyskać klienta. Jest to dla nich ciekawa i opłacalna forma promocji w Internecie. Cashback wypłacany jest dopiero w momencie zakupu produktu. Chętnie dzielą się częścią prowizji w zamian za pozyskanie klienta. A my jako klienci możemy większą część tego Cashbacku uzyskać dla siebie. Aktualnie w Internecie możemy kupić praktycznie wszystko, a korzystając z kodów rabatowych lub z Cashbacków dodatkowo możemy zaoszczędzić na zakupach online 

LetyShops Opinie

Letyshops opinie zazwyczaj zbiera pozytywne, chociaż czasem osoby mają problem z naliczeniem cashbacku, na co się uskarżają. Warto wtedy zgłosić ten fakt do Letyshops, aby otrzymać zwrot. Warto też dobrze zapoznać się z warunkami zwrotów Cashbacku, ponieważ gdy przestrzegamy dobrych zasad wtedy mamy znacznie większe prawdopodobieństwo, że cashback zostanie naliczony prawidłowo. Poniżej możesz zapoznać się z Letyshops opinie.