Mubi jak odebrać bonus 150 zł
Udostępnij znajomym:

Zobacz, jak otrzymać kod rabatowy wysokości 150 zł do Mubi, porównywarki ubezpieczeń.

Zwrot 150 zł ważny do końca marca

Wszystkie potrzebne dane w pigułce, aby otrzymać bonus Mubi 150 zł:

Jeśli przejdziesz bezpośrednio przez stronę Mubi, kod rabatowy się nie aktywuje. Musisz przez specjalny link, który aktywuje bonus.
 • Szczegóły i regulamin promocji 150 zł -> Regulamin
 • Po zakupie Polisy OC lub OC + AC uzupełnij formularz konkursowy 150 zł zwrotu na konto – > mubi.pl/odbierz-bonus
 • Promocja trwa do 31.01.2024r.

Jeśli masz już ubezpieczenie OC, ale chcesz tańsze z porównywarką co zrobić? Wystarczy wypowiedzieć umowę (możesz mailem) z poprzednim ubezpieczycielem. Zrób to minimum 1 dzień przed końcem umowy. Jeśli się spóźnisz to nie problem, zakup taniej przez porównywarkę a poprzedniemu ubezpieczycielowi wyślij wypowiedzenie. Zapłacisz mu tylko za te dni, gdzie faktycznie było u niego ubezpieczenie. Jeśli będzie to kilka dni, zapłacisz kilka złotych i tyle. -> https://porownywarki-oc.pl/wypowiedzenie-umowy-oc-wzor-dowiedz-sie-kiedy-i-jak-wypowiedziec-oc/

Opinie o Mubi poczytaj na samym dale wpisu.

Jak znaleźć ubezpieczenie OC nawet za 250 zł? Skorzystaj z porównywarki oc i z bonusu 150 zł zwracanego na Twoje konto. Obejrzyj wideo poniżej i zobacz, jak porównywarka znalazła ubezpieczenie, które kosztuje 258 zł.

Kupujesz pierwszy raz ubezpieczenie online? Zobacz instrukcję jak zrobić to w 5-10 minut


Instrukcja


Mubi

Przykładowe wyliczenie dla osoby, która posiada już zniżki u ubezpieczycieli i skorzysta z promocji Mubi. Porównywarka oc wyliczyła ubezpieczenie, za 399 a dodatkowo zwraca 150 zł na konto. Czyli mamy ubezpieczenie za 249 zł i nawet jak rozłożymy ubezpieczenie na raty to otrzymamy bonus. A wszystko załatwisz szybko przez internet. Da się taniej? Spróbuj szukać.

Mubi 150 zł zwrotu za ubezpieczenie OC, AC

Szybko i na temat, bo sprawa jest bardzo prosta. Oblicz swoje ubezpieczenie na Mubi (porównywarka ubezpieczeń OC AC) i wielce prawdopodobne, że znajdziesz tańsze ubezpieczenie, niż masz aktualnie. Dodatkowo korzystając z linku poniżej otrzymasz bonus 150 zł zwrotu na swoje konto bankowe.

Ważne:

 • Nie musi Ci się aktualnie kończyć polisa. Możesz zarezerwować termin przez 12 miesięcy z bonusem.

Przykład:

Jeśli płacisz 600 zł za OC. Oblicz OC czy porównywarka nie znajdzie Ci tańszego ubezpieczenia OC lub AC. Jeśli znajdzie tańsze przykładowo za 500 zł to skorzystaj a dodatkowo odbierzesz zwrot 150 zł z Mubi.

Podsumowując  oszczędzisz 250 zł 

Następnie przejdź w link poniżej i zgłoś się do konkursu, aby otrzymania bonusu 150 zł z Mubi:

Przejdź w formularz na stronie i uzupełnij go, by otrzymać zwrot 150 zł.

 • Odpowiedz w nim na pytanie konkursowe: Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach
  w Polsce?
 • Uzupełnij swój numer konta,
 • Opcjonalnie załącz potwierdzenie płatności, aby przyspieszyć realizację bonusu (zwłaszcza
  jeśli opłaciłeś polisę przelewem).

Po wysłaniu zgłoszenia nagrodę otrzymasz do 30 dni

https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification

Sprawdzone osobiście

Mubi bonus 150 zł

Wyszukiwarka jest prosta i intuicyjna, uzupełnij wszystkie dane i oblicz polisę 😉

Link do odebrania bonusu -> https://mubi.pl/id-OKA01

Koniecznie skorzystaj z linku, aby otrzymać bonus 150 zł.

A może chcesz więcej zarobić?

Gdy już skorzystasz z oferty i zakupisz tańsze ubezpieczenie masz możliwość pokazać znajomym jak zyskać bonusu a sam otrzymasz do 2 000 zł 🙂

Premia również przesyłana jest na Twoje konto bankowe po 50 zł od osoby.

Mubi 150 zł bonus

Regulamin promocji: Regulamin

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906

Powodzenia!

Jak otrzymać bonus 150 zł od Mubi opinie krok po kroku

Jedna z największych porównywarek ubezpieczeń – Mubi

Mubi to jedna z największych porównywarek ubezpieczeń OC, AC, NNW, ASS na Polskim rynku. Wystarczą 3 minuty, aby uzupełnić wymagane informacje o nas, oraz ubezpieczanym pojeździe, aby otrzymać oferty od kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych tj. Link4, Mtu24, Proama, InterRisk, PZU i wielu więcej. W ten sposób otrzymamy nawet kilkadziesiąt ofert na ubezpieczenie naszego pojazdu, posegregowane od najtańszych.

Gdy dopasujemy już najlepszą ofertę z dostępnych, możemy ją zakupić przez Internet lub poprzez kontakt z doradcą ubezpieczeniowym. Płatność możemy również rozłożyć na raty, jeśli nie jesteśmy w stanie opłacić jej w całości. Wiązać będzie się to jednak z wyższą ceną ubezpieczenia.

Mubi często organizuje różne konkursy i kody rabatowe, z których warto skorzystać, aby jeszcze bardziej obniżyć koszt ubezpieczenia pojazdu. Warto na bieżąco śledzić wszystkie promocje od porównywarki i korzystać z nich w miarę możliwości. Dzięki skorzystaniu z promocji, możemy obniżyć koszt bazowy ubezpieczenia jeszcze nawet o 150 zł.

Porównywarki OC

Na rynku mamy już wiele porównywarek ubezpieczeń OC AC, które pozwalają nam zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu. Aktualnie przodują 2 największe firmy znane z reklam. Mubi aktualnie posiada fajny bonus w kwocie 150 zł zwracany na konto bankowe, po zakupie ubezpieczenia. W łatwy sposób każdy może obliczyć OC AC dla swojego samochodu i zaoszczędzić.

Mubi posiada kalkulator ubezpieczenia gdzie w kilku prostych krokach, sami jesteśmy w stanie znaleźć najlepszego i najtańszego ubezpieczyciela OC na rynku.

OC samochodu potrafi być nawet o kilka razy droższe w różnych firmach. Warto skorzystać z kalkulatora ubezpieczenia Mubi i znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu formularzu, aby OC AC wyszło najtaniej.

Od tego jak wypełnimy formularz porównywarki oc ac zależy ostateczna cena wyliczona przez firmy ubezpieczające. Główny czynnik wpływający na cenę ubezpieczenia komunikacyjnego to liczba lat bezszkodowej jazdy oraz doświadczenie kierowcy. Warto dobrze uzupełnić te parametry, aby ubezpieczenie było najtańsze. W formularzu zostaniemy również zapytani o to, ile mamy zamiar zrobić kilometrów przez rok. Jest to pytanie jedynie teoretyczne, więc polecam nie przesadzać z kilometrami. Wiadomo, im mniej poruszamy się pojazdem, tym mniejsze szanse, że spowodujemy stłuczkę lub wypadek i dlatego ubezpieczenie może być tańsze.

Jeśli chcemy również ubezpieczenie AC, istotną informację jest to, gdzie najczęściej będzie parkowany pojazd. Również jest to pytanie teoretyczne, ponieważ nikt nie wie, czy przykładowo za miesiąc nie wybudujemy garażu indywidualnego. Sami tego też nie możemy stwierdzić przy wypełnianiu formularzu. A więc warto wypełnić formularz poprawnie, aby przedstawić się w dobrym świetle przed firmami świadczącymi ubezpieczenie komunikacyjne.

Pytanie i odpowiedzi

Jak odebrać 150 zł z Mubi?

Aby otrzymać bonus 150 zł, kup dowolne ubezpieczenie w Mubi przez internet lub telefonicznie. 150 zł odbierzesz w formie przelewu na konto lub bonu na zakupy. Jeśli Twoje ubezpieczenie kończy się później, zarezerwuj bonus na 12 miesięcy.

1. Wejdź na kalkulator Mubi, korzystając z dedykowanego linku.
2. Wypełnij kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu na stronie mubi.pl, w trakcie procesu akceptując Regulamin Serwisu.
3. Kup ubezpieczenie za pośrednictwem Mubi (online lub podczas rozmowy telefonicznej z agentem ubezpieczeniowym) w ciągu 12 miesięcy od sporządzenia kalkulacji.
4. Opłać polisę i odbierz 150 PLN.
5. Przejdź na stronę https://mubi.pl/odbierz-bonus i potwierdź transakcję.

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać rabat 150 zł w Mubi?

Musisz wyliczyć ubezpieczenie, zakupić je, a następnie wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Ile wynosi limit prędkości na autostradzie w Polsce.

Po jakim czasie Mubi zwrot 150 zł?

Gdy prześlesz formularz zgłoszeniowy po nagrodę 150 zł, czekać będziesz maksymalnie 30 dni od dnia zgłoszenia. Czas ten można skrócić przesyłając do Mubi potwierdzenie płatności.

Czy Mubi zwraca 150 zł?

Mubi kod rabatowy 150 zł zwraca na konto bankowe, gdy skorzystamy z ich promocji. Pieniądze otrzymamy maksymalnie po 30 dniach. Ze zwrotu 150 zł od Mubi można skorzystać 2 razy na 24 miesiące oraz jeden raz na jedno auto.

Czy Mubi się opłaca?

Często Mubi wylicza znacznie tańsze ubezpieczenie komunikacyjne od konkurencyjnych porównywarek lub agentów ubezpieczeniowych. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji Mubi 150 zł zwrotu, dzięki temu cena końcowa będzie jeszcze korzystniejsza.

Mubi opinie czy ma pozytywne?

Mubi opinie posiada bardzo pozytywne, dzięki łatwości wyszukania ofert ubezpieczeniowych, oraz najniższych cenach. Bardzo ceniony jest również akcja promocyjna Mubi zwrot 150 zł.

Mubi opinie

Mubi opinie zazwyczaj zbiera pozytywne i ich kalkulator oc posiada ocenę 4,5/5 na ponad 27 000 głosujących. Co sprawia, że Mubi opinie posiada pozytywne? Zapewne to, że wylicza ubezpieczenie OC w bardzo niskiej cenie, a dodatkowo posiada ciekawą promocję, gdzie zwraca dodatkowo na konto 150 zł. To czyni firmę jedną z najlepszych porównywarek na rynku i dlatego Mubi opinie posiada pozytywne. Zapoznaj się z Mubi opinie poniżej.