Jak rozpocząć budowanie swojej niezależności finansowej razem z nami?


Kolejny projekt, który możemy Ci przestawić to popularnie nazywany MLM od angielskiej nazwy Multi Level Marketing, czyli marketing wielopoziomowy, marketing sieciowy. Od osób nie będących w temacie nazywany piramidą finansową. Jednak nie jest to poprawne porównanie. Piramidy finansowe są nielegalne. MLM powstał w latach 30 XX wieku i jest bardzo powszechnym w pełni legalnym rozwiązaniem stosowanym przez tysiące firm. Na prostym obrazku pokaże Ci czym różnią się te dwa twory, abyś wiedział i umiał wytłumaczyć ludziom legalność biznesu.

Praca dodatkowa w domu

Wyjaśniliśmy podstawową kwestie. Wiesz już że nie proponujemy Ci jakiegoś oszustwa. Nie jesteś przekonany? Zapytano Donalda Trampa co by zrobił gdyby nagle stracił wszystkie pieniądze.


Praca dodatkowa w domu

A Ty po której stronie Sali wolał byś się znaleźć? Na scenie jako multimilioner czy jak publiczność, zwykły człowiek któremu nie starcza od pierwszego do pierwszego? Wykorzystywany na etacie, z szefem którego często nie lubisz a musisz być miły żeby nie stracić pracy… Kredyt na dom, auto, rezygnowanie z przyjemności bo są ważniejsze wydatki…

8 MIESIĘCY szukaliśmy DOBREGO MLM. Co nami kierowało? Przede wszystkim produkty musiały być doskonałej JAKOŚCI lecz w przystępnej dla każdego CENIE. Produkty codziennego użytku, a nie zbędne suplementy. Chcieliśmy produktów z EFEKTEM WOW. Odnośnie możliwości PRACY, ważne dla nas było aby był BRAK REJONIZACJI, możliwość pozyskiwania ludzi z CAŁEJ POLSKI za pośrednictwem INTERNETU.


Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw imię i maila. Będziemy Cię zachęcać abyś zaczął swoją drogę do wolności finansowej razem z nami, oferujemy szkolenia i pełne wsparcie! W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować klikając link w mailu. Dla nas liczy się miła atmosfera i pomoc innym. Pieniądze to jedynie efekt uboczny. Zaczynamy? DO DZIEŁA!


Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez dodatkowy-zarobek.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz politykę prywatnościPolub nasz Facebook ;)