Marketing sieciowy (MLM) - Jak rozpocząć budowanie swojej niezależności finansowej razem z nami?


Kolejny projekt, który możemy Ci przestawić to popularnie nazywany MLM od angielskiej nazwy Multi Level Marketing, czyli marketing wielopoziomowy, marketing sieciowy. Od osób nie będących w temacie nazywany piramidą finansową. Jednak nie jest to poprawne porównanie. Piramidy finansowe są nielegalne. MLM powstał w latach 30 XX wieku i jest bardzo powszechnym w pełni legalnym rozwiązaniem stosowanym przez tysiące firm. Na prostym obrazku pokaże Ci czym różnią się te dwa twory, abyś wiedział i umiał wytłumaczyć ludziom legalność biznesu MLM.

Praca dodatkowa w domu

Wyjaśniliśmy podstawową kwestie czym jest marketing sieciowy. Wiesz już że nie proponujemy Ci jakiegoś oszustwa. Nie jesteś przekonany? Zapytano Donalda Trampa co by zrobił gdyby nagle stracił wszystkie pieniądze.


Praca dodatkowa w domu

A Ty po której stronie Sali wolał byś się znaleźć? Na scenie jako multimilioner czy jak publiczność, zwykły człowiek któremu nie starcza od pierwszego do pierwszego? Wykorzystywany na etacie, z szefem którego często nie lubisz a musisz być miły żeby nie stracić pracy… Kredyt na dom, auto, rezygnowanie z przyjemności bo są ważniejsze wydatki…

8 MIESIĘCY szukaliśmy DOBREGO MLM. Co nami kierowało? Przede wszystkim produkty musiały być doskonałej JAKOŚCI lecz w przystępnej dla każdego CENIE. Produkty codziennego użytku, a nie zbędne suplementy. Chcieliśmy produktów z EFEKTEM WOW. Odnośnie możliwości PRACY w marketingu sieciowym, ważne dla nas było aby był BRAK REJONIZACJI, możliwość pozyskiwania ludzi z CAŁEJ POLSKI za pośrednictwem INTERNETU.


Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw imię i maila. Będziemy Cię zachęcać abyś zaczął swoją drogę do wolności finansowej razem z nami, oferujemy szkolenia i pełne wsparcie! W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować klikając link w mailu. Dla nas liczy się miła atmosfera i pomoc innym. Pieniądze to jedynie efekt uboczny. Zaczynamy? DO DZIEŁA!


Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez dodatkowy-zarobek.pl zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz politykę prywatnościNapisz do mnie na Facebook aby dowiedzieć się więcej o możliwości zarabiania online