Clixense
Udostępnij znajomym:

Ysense ankiety rejestracja-Poradnik jak zarobić na programie Clixsense (Ysense)

 • Ysense ankiety działająca od 2007 roku,
 • Uczestnictwo w projekcie jest darmowe,
 • Dzięki translatorowi w przeglądarce będziemy mogli wypełniać ankiety bez znajomości języka,
 • Warto się na niej skupić, ponieważ można dużo zarobić,
 • Program wypłacił już ponad 23 milionów dolarów,
 • Wiele opcji zarabiania: wypełnianie płatnych ankiet z wielu serwisów z całego świata, klikanie płatnych reklam, oglądanie filmów wideo, wykonywanie określonych zadań,
 • Wynagrodzenie otrzymujemy w $,
 • Ankiety płatne nawet do kilka dolarów,
 • Minimalna kwota do wypłaty 5 $.

Rejestracja w programie Clixsense, Ysense jest darmowa i bardzo prosta. Aby się zarejestrować, należy wejść na stronę z rejestracją ySense i wypełnić zamieszczony na niej formularz rejestracyjny. Nie wolno zapomnieć o zaakceptowaniu zasad i polityki prywatności serwisu Clixense, Ysense poprzez „odhaczenie” znajdującego się pod formularzem zapisu „I have read and agree to ClixSense’s User Agreement and Privacy Policy”. Poprawną rejestrację trzeba potwierdzić, klikając w link wysłany na podany adres e-mailowy.

Ysense ankiety Rejestracja

>>>>Zarejestruj się i zarabiaj na ankietach <<<<

 

W Chrome masz możliwość przetłumaczenia strony na dowolny język. W innych przeglądarkach również sobie poradzisz z przetłumaczeniem strony 🙂

Ile da się zarobić bez polecania w Clixsense, Ysense?

Czy można zarobić minimum 10$ miesięcznie bez polecania? 

Tak, można.

Głownie zarabiamy tutaj na ankietach oraz wypełnianiu “tasków” (zadań). Gdy często będziemy zaglądać na platformę Ysense możemy zarobić na spokojnie około 10-20$ miesięcznie bez polecania. Z polecaniem oczywiście więcej. 

Pamiętać należy, że często do ankiet nie zostaniemy zaakceptowani. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co dzieje się na Ysense dołącz do Polskiego Forum http://forum.ysense.com/International/Polish

Na czym zarabiamy w Ysense ankiety (Clixense)?

Clixense

1. Surveys – czyli płatne ankiety w języku polskim, przeciętnie stawka za 1 ankietę wynosi ok. 0.85-2,5 USD. Pamiętać należy, że nie do każdej ankiety zostaniemy zakwalifikowani. Po uzbieraniu odpowiedniego minimum możemy wypłacić zarobione pieniądze z Ysense. Warto codziennie sprawdzać, czy nie posiadamy ankiet dla siebie lub pobrać dodatek do przeglądarki o nazwie “Addon”, który poinformuje nas o nowych ankietach. Polecam go jeśli chcesz zwiększyć możliwość zarabiania w Ysense 

Ysense Cliksense dodatek

Możemy dostać kilka ankiet dziennie a czasem jedną na kilka dni. Wszystko zależy od firm zewnętrznych zlecających ankiety. 

2. Offers – granie w gry, ściąganie aplikacji, oglądanie filmików itd.,
3. Tasks – kompletowanie zadań, za 1 zadanie można otrzymać 0,01-0,7 $. Dodatkową zachętą jest bonus 5 USD za każde 50 USD w skompletowanych zadaniach. 

Jak wyglądają Taski? 

Przykładowo możemy zostać poproszeni o ocenienie jakiegoś filmu, materiału. Każdy task może być inny więc warto czytać instrukcję. 

4. Affiliates – Za polecanie strony otrzymamy 20% – 30% zarobków osoby poleconej.

Przede wszystkim wypełnij swój profil ankietowy oraz ustaw preferencje. Na podstawie Twoich odpowiedzi będą wysyłane Ci ankiety.

Uzupełnianie profilu w Clixense

Aby uzupełnić profil w Clixense, Ysense udaj się do zakładki Surveys. Możesz wybrać, od jakich dostawców chcesz otrzymać ankiety. Zalecam zaznaczyć wszystkich.

Aby nie przegapić żadnego badania, najlepiej zainstalować do przeglądarki dodatek ySenseAddon, który będzie “na żywo” informował o dostępnych ankietach i taskach

Przed przystąpieniem do ankiety, udaj się do danej sekcji językowej na Forum, a tam do działu Ankiety. W tym temacie użytkownicy piszą, o czym było dane badanie. W ten sposób można się łatwiej “wstrzelić” w klucz, na podstawie którego, system kwalifikuje użytkownika do danej ankiety

Kompletowanie ofert w Clixense, Ysense ankiety

Nie kompletuj jednocześnie wszystkich ofert. Rozłóż wypełnianie na kilka dni tak, aby załapać się do dziennej listy bonusowej.

Będąc na początkowym poziomie 0, skoncentruj się bardziej, aby przejść na 1 poziom, ponieważ na poziomie 0 zadania są mocno ograniczone.

Zajrzyj na forum do działu o taskach -> http://www.clixsense.com/en/Forum

Wykonywanie Tasków

Po zalogowaniu się do swojego konta na Clixsense i wejściu w sekcję Tasks -> Complete Tasks, pojawi się lista z dostępnymi dla Ciebie zadaniami.

Task w Clixsense

Zarejestruj się przez Clixense w Figure Eight, rejestracja darmowa. Założenie konta zajmuje 2 minuty. Za rejestracje przez Clixense otrzymasz dodatkowo 5$ za każde zarobione 50$.

rejestracja w Clixsense

Figure Eight każdemu swojemu użytkownikowi, przydziela odpowiedni level (poziom). Rozróżniamy 4 (0, 1, 2, 3) – im będziesz na wyższym poziomie, tym więcej i lepiej płatne zadania. Na początku zaczynamy od poziomu 0. W tym momencie cierpliwość jest kluczowa, ponieważ musisz wykonać 100 pytań testowych z dokładnością ponad 70%, aby osiągnąć poziom 1. Dla poziomu 2, dokładność musi wynosić 80%, a dla poziomu 3 – 85%. Niektórzy użytkownicy “przeskakują” czasem z poziomu 0 od razu na 2 lub 3, inni – z poziomu 1 na 3. Wiąże się to prawdopodobnie z dobrą reputacją (wysoką dokładnością wykonywanych tasków), jaką użytkownik uzyskuje w pierwszych dniach swojej działalności na portalu. Może się również zdarzyć tak, że zostaniesz oznaczony jako osoba, która nie postępuje zgodnie z instrukcjami zadania. Wymagania dotyczące poziomów zaawansowania i liczby flag, które możesz mieć, są pokazane w tabelce. Twoje statystyki, odświeżane są co 24 godziny. Kiedy jesteś na poziomie 0, Twoim głównym celem, nie jest zarabianie pieniędzy, ale utrzymanie wysokiej dokładności podczas wykonywania zadań. Prace każdego nowego użytkownika, są szczególnie bacznie obserwowane. Po osiągnięciu poziomu 1 łatwiej jest przejść do poziomu 2-3, ponieważ masz do dyspozycji więcej zadań, a także łatwiejsze do wykonania. Potencjał na zarobek znacznie wzrasta wraz z przechodzeniem na kolejne poziomy. Mieszkańcy takich krajów jak USA, Kanada i Wielka Brytania, będą mieć więcej dostępnych zadań i mogą awansować na wyższe poziomy o wiele szybciej niż pozostali.

Jak zlecić wypłatę z Ysense

 • Wypłatę możesz zażądać po uzbieraniu:
  • od $ 5 USD (elektroniczne karty Amazon); 
  • od $ 5,05 USD (wypłaty na procesor Skrill);
  • od $ 10 USD (wypłaty na procesor PayPal);
  • od $ 52 USD (wypłaty na procesor Payoneer).Wyplata w ySense.

Jeśli chcesz poznać inne platformy, wypłacające za wypełnianie ankiet zajrzyj tutaj – https://dodatkowy-zarobek.pl/zarabianie-na-platnych-ankietach-poradnik/

Najczęściej zadawane pytania

Ile można mieć kont na Clixsense (Ysense)? 
Jedno na jedno IP/gospodarstwo domowe.
Jak długo czeka się na wypłatę? 
7 dni roboczych (zazwyczaj kasa jest po 5 dniach).
Przez jaki procesor najlepiej wypłacać? 
To indywidualna kwestia, ja wypłacam przez Skrill lub PayPal (wg mnie najbardziej opłacalny).
Dlaczego nie zostałem zakwalifikowany do ankiety w Clixense (Ysense)? 
Często nie będziesz kwalifikowany, ponieważ nie pasujesz do schematu. Jeśli reklamodawca potrzebuje kogoś o innych preferencjach, danych demograficznych itd. nie zostaniesz zakwalifikowany.

Wyłata z Clixsense, Ysense

Ysense opinie