Bitbay giełda
Udostępnij znajomym:

Bitcoin - gdzie kupić? Giełda BitBay

Ilustracja przedstawia ile moglibyśmy zarobić inwestując 100$ w dane firmy 10 lat temu. Jak widać Bitcoin wygrywa i była to najlepsza inwestycja dekady (z 100$ zysk 9 200 000$ w 10 lat). A co będzie za kolejne 10 lat? Zobaczymy 🙂

W tym poradniku przedstawię możliwość zarabiania na inwestycji w Kryptowaluty! Aby zacząć naszą przygodę musimy zarejestrować się na stronie BitBay. Firma jest Polska i działa w 100% legalnie dla tego musimy zweryfikować swoje dane osobowe podczas rejestracji na giełdzie. Platforma BitBay pozwala kupić nam nasze pierwsze kryptowaluty takie jak: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Lisk, GameCredits za nasze polskie złotówki.

Na początku będziemy musieli przelać swoje pieniądze na konto w Bitbay dzięki czemu będziemy mogli zakupić swoje kryptowaluty na tej giełdzie. Wygląd giełdy BitBay jest bardzo przyjazny i każdy z łatwością poradzi sobie z poruszaniem się po niej. Przed wpłatą swoich pierwszych pieniędzy na BitBay zapoznaj się jak ona działa. W Internecie znajdziesz masę poradników na temat działania giełdy i zakupu Bitcoin. Najpopularniejszą oraz najpewniejszą kryptowalutą do inwestowanie jest Bitcoin. Na załączonym obrazku przedstawiam Ci ile można było zarobić na przestrzeni kilku miesięcy inwestując w kryptowalutę Bitcoin. Możliwości są spore ale wiadomo inwestycja = ryzyko.

Kurs Bitcoin w 2018r.
Kurs z 2018r.

Jak widzisz kupując Bitcoina na początku 2018 r. teraz moglibyśmy go sprzedać 10 razy drożej. 
Przykład: Gdybyśmy zainwestowali 10 000 zł na początku roku 2017 teraz mielibyśmy około 100 000 zł 🙂

Warto z uwagą śledzić rynek kryptowalut i dzięki temu zarabiać w Internecie.
Pamiętaj aby uważnie inwestować i nie tracić swojego kapitału. Jeśli chcesz tradować na kryptowalutach potrzebna jest Ci odpowiednia wiedza by nie tracić i wiedzieć kiedy kupić a kiedy sprzedać aby być na +. Jeśli chcesz trzymać kryptowaluty długoterminowo musisz zrobić dobre rozeznanie na rynku i wybrać dobry projekt z odpowiednimi fundamentami aby w perspektywie dłuższego czasu przyniósł Ci zysk. Poniżej polecam Ci strony oraz osoby, które pomogą Ci rozważniej inwestować swoje pieniądze.

Przed inwestowaniem zapoznaj się z zasadami https://dodatkowy-zarobek.pl/zasady/

Jak zarabiać dodatkowo za pomoc innym przy zakupie kryptowalut?

Firma umożliwia nam dodatkowe zarabianie za to, że pomagamy innym kupować lub sprzedawać kryptowaluty. Firma płaci nam 20% tego co zarabia na prowizji. Wiadomo każda firma musi zarabiać by istnieć i tak samo Bitbay zarabia za to, że umożliwia nam handel na kryptowalutach. Standardowo od zwykłedo “Kowalskiego” firma pobiera 0,1% prowizji od transakcji a my mamy z tego 20% więc otrzymujemy 0,02% od każdej transakcji naszego partnera. Oczywiście dana osoba nie traci nic nadal ma taką samą prowizję jak każdy 0,1%. 

A ile możesz zarobić? Nie ma ograniczeń, wszystko zależy ilu masz partnerów, ile tradują, ile zarabiają. A zarabiamy w danej walucie lub kryptowalucie jaką kupuje lub sprzedaje nasz partner. Kryptowaluty możesz zamieniać na PLN i wypłacać lub trzymać. 

Bitbay zarabianie

Pomocne strony

 Coinmarketcap – Strona na której znajdziesz uśredniony kurs kryptowalut z największych giełd na świecie

Bithub – Strona z najnowszymi informacjami na temat kryptowalut

Grupa Facebook – Największa grupa w Polsce na temat Bitcoina