okazone
Udostępnij znajomym:

Serwis Okazone.pl - Kody rabatowe, promocje, kupony i okazje.

Zakupy online produktów i usług cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Praktycznie już każdy Polak kupował online i robi to coraz częściej. Widać to chociażby po tym jak “paczkomaty” rosną w Polsce jak “grzyby po deszczu”

Jak kupować taniej przez Internet?

Sklepy i firmy często organizują promocje oraz kody rabatowe aby zachęcić nas do zakupów u nich w sklepie. Chyba każdy z nas lubi otrzymać dodatkowy rabat przy zakupach online. Sklepy bardzo dobrze wiedzą o ty, że takie promocje nas przyciągają. 

Serwis Okazone.pl zbiera w jednym miejscu kody rabatowe, promocje, okazje do najpopularniejszych sklepów i firm usługowych w Polsce jak i do tych mało znanych z oryginalnymi produktami. 

Jak skorzystać z promocji lub kodu rabatowego?

Wystarczy wyszukać odpowiedniej promocji. Sklepy często przeceniają produkty aby pozbyć się danej kolekcji lub po prostu aby przyciągnąć nas ciekawymi promocjami. Dodatkowo uzyskać możemy kod rabatowy, który obniży koszt zakupu w danym sklepie. Taki kod możemy wyszukać w serwisie Okazone.pl. Następnie wpisujemy go w trakcie realizacji zamówienia na sklepie online. 

Kupując online korzystając z kodów rabatowych lub promocji znacznie możemy oszczędzić. polecamy przed zakupem skorzystać z serwisu Okazone.pl i wyszukać dodatkowe okazje i rabaty na zakupy online 

Możemy oszczędzić nie tylko na zakupach produktów online ale również na zakupach usług online. W serwisie znajdziemy specjalnie zrealizowane promocje na zakup ubezpieczeń OC/AC, ubezpieczeń na życie, turystyczne i więcej. Firmy technologiczne również często oferują nam bonus za skorzystanie z ich oferty. Wartko z nich korzystać. Zakładając konto bankowe również możemy skorzystać z dodatkowych bonusów wypłacanych na nasze konto bankowe. 

Czy Polacy lubią kupować online? 

Raport przygotowany przez Gemius Polska potwierdza, że 73% ankietowanych deklaruje robienie zakupów online. Polacy coraz częściej korzystają z zakupów online a główne zalety tego rozwiązania to:

  • Bezpieczeństwo zakupów online, które od lat rośnie
  • Wygoda
  • Lepsze ceny
  • Coraz lepsza logistyka (paczkomaty)

Branża E-comerce systematycznie rośnie w Polsce. W 2020 73% osób deklaruje zakupy online  W 2019 roku taką deklarację złożyło 62 proc. ankietowanych, w 2018 roku 56 proc., a w 2017 – 54 proc. Rok 2021 zapewne będzie jeszcze owocniejszy. Większość sklepów stacjonarnych jest zamkniętych dzięki temu Polacy z konieczności korzystają z zakupów online. Dzięki tej sytuacji mogą doświadczalnie przekonać się, że jest to bezpieczny i tani sposób. 

Coraz więcej sklepów, które wcześnie prowadziły sprzedaż wyłącznie stacjonarnie przenosi się do sieci. 

Jest to efekt zarówno ciągłego rozwoju jak i ostatnich wydarzeń na świecie gdzie Pandemia Koronowirusa spowodowała, że wiele przedsiębiorców musi przenieść się do “sieci”. 

Polacy głównie kupują na największym marketplace Allegro. Często również korzystają z popularnych sklepów internetowych. A sklepów internetowych powstaje coraz więcej. Często do promocji swoich produktów w sieci wykorzystują różnego rodzaju kody rabatowe, promocje i okazje. 

Okazone.pl – powstało po to aby pomóc oszczędzać kupując online.