Udostępnij znajomym:

Poradnik jak zarobić ponad 3 200 zł na osobę. Czyli jeśli przykładowo pokażesz ten poradnik swojej dziewczynie, mężowi, żonie itd. możecie łącznie zdobyć dwa x tyle a może i więcej…

Sprawdź też Listę szybkich pożyczek.

Skąd wiem, jak tego dokonać? Sam wraz z moją narzeczoną korzystaliśmy i nadal korzystamy z promocji i łącznie zarobiliśmy na takich promocjach wiele tysięcy zł.

A dlaczego możemy korzystać wielokrotnie z tego sposobu? Ponieważ bonusy powitalne są dla nowych klientów. A aby być nowym klientem, wystarczy przez pewien czas (przykładowo rok) nie być posiadaczem danego banku. A więc gdy otrzymamy wszystkie bonusy, spokojnie możemy zdecydować czy dane konto chcemy zachować czy je zamknąć, a zamykanie konta jest proste i robimy to przez Internet.

Krok po kroku opisujemy etapy, jakie trzeba wykonać. Wbrew pozorom nie są one ciężkie. Konto bankowe założymy przez Internet i tak samo możemy je zamknąć przez Internet, nie musimy iść do banku czy zamawiać kuriera.

Czytaj pomoce techniczne, które podpowiadają Ci, jak łatwiej spełnić warunki. Nie trzeba bać się wymogów jak wpływ pieniędzy na dane konto, ponieważ sami możemy sobie przesłać pieniądze z innego banku itd.

Warto wszystkiego dopilnować i zdobyć wszystkie bonusy!

Interesuje Cię jak zdobyć szybkie pieniądze za rejestrację? Dużo firm, aby przyciągnąć klientów do swoich usług, oferuje bonus na start. Umiejętnie to wykorzystując, możemy sporo zarobić szybkich pieniędzy za rejestrację. Często dostaniemy również darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji danej firmy.

Zazwyczaj wystarczy skorzystać ze specjalnego linku promocyjnego, zarejestrować konto i spełnić proste wymagania, aby zdobyć szybkie pieniądze za rejestrację.

Możemy rozróżnić różnego rodzaju firmy technologiczne, które płacą nam za rejestrację jak przykładowo Twisto, które daje aż 100 zł.

Banki i parabanki również płacą nam spore pieniądze za szybką rejestrację i spełnienie łatwych wytycznych. W ten sposób możemy sobie sporo dorobić, jednocześnie testując produkty takie jak konta osobiste, szybkie pożyczki czy karty kredytowe.

Dodatkowym bonusem, jak dla mnie, jest to, że niektóre produkty mogą się okazać dużo lepsze niż te, których dotychczas używasz. Ja tak znalazłem nowe konto bankowe dużo lepiej dopasowane pod mój tryb życia i oczekiwania wobec banku, dużo korzystniejsze.

Zarabianie na Ankietach online

Sprawdź sposoby na szybki zarobek za rejestrację ponad 3000 zł na osobę:

Mobile Vikings poleć 5 osób i nie płać za telefon na kartę lub abonamet

Mobile Vikings ma bardzo dobry zasięg, korzystający z sieci Play. Ma bardzo kożystne pakiety na telefon już od 20 zł. Bardzo łatwo przenieść za darmo numer od innego operatora przez Internet. Pierwszy miesiąc 50% rabatu korzystając z zaproszeniahttps://mobilevikings.pl/referral/WszechmocnyZdolnyKrzewicielMariusz/

Pokaż Mobile Vikings znajomym i za każdą osobę masz -10% rabatu. Za 5 osób nie płacisz nic!

mobile vikings polecanie

Najlepszy pakiet na kartę: 

Cena 25 zł – Otrzymujemy nielimitowane rozmowy, sms, mmsy. 25 gb internetu, który nie przepada po miesiącu tylko się kumuluje. Internet możemy przesyłać do znajomych lub gdy nazbieramy go więcej wymieniać na produkty takie jak bluzy itp. 

vikings mobile

Orovera 50 zł za rejestrację oraz 25 zł za polecenie aplikacji.

Pieniądze z bonusu będzie można przesłać dowolnej osobie, a więc warto zaposić do aplikacji zaufaną osobę, której będziemy mogli przelać bonus. 

Link do rejestracji z bonusem – https://orovera.com?referral=30af256e-0cac-4f75-999a-cf2153a0debd

orovera

Zyskaj do 550 zł założenie konta osobistego od Alior Bank

Alior Bank Promocja

Poniżej minimalistyczna wersja warunków oraz czasu, w jakim trzeba je spełnić, aby otrzymać wszystkie nagrody w Alior Banku. Po przebrnięciu przez informacje na temat bonifikat masz POMOC TECHNICZNĄ, która pokaże Ci najłatwiejsze sposoby na spełnienie nawet najtrudniejszych warunków.

NAGRODA PIERWSZA – 50 zł

WARUNKI:

 • Założenie konta ze strony dedykowanej promocji używając nowoczesnej metody rejestracji VideoSelfie oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (należy je utrzymać, dopóki nie zbierzesz wszystkich nagród). Jeśli wybierzesz inną metodę podpisania umowy np. kurier lub przelew weryfikacyjny, bonus 50 zł przepada.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym utworzyłaś/łeś konto osobiste Citi Handlowy (np. zakładasz konto w maju, nagroda wpłynie na konto do końca czerwca).


NAGRODA DRUGA – 8 x 50 zł

Warunki dotyczą 8 kolejnych miesięcy po miesiącu otworzenia rachunku bankowego. Przykładowo konto otwierasz w maju, poniższe warunki spełniasz co miesiąc od czerwca do stycznia.

WARUNKI:

 • Jeden raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku.
 • Raz na miesiąc wykonać płatność kartą na dowolną kwotę.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy do końca miesiąca kolejnego po miesiącu na wykonanie zadania nagrody drugiej (np. jeżeli konto założysz w maju, czas na wykonie zadań do drugiej nagrody masz do końca czerwca, więc do końca lipca wpłynie druga nagroda).


NAGRODA TRZECIA – 100 zł

WARUNKI:

 • Masz dziecko od 13 do 17 roku życia? Załóż mu Konto Jakże Osobiste dla Młodych i zgarnij ostatni bonus.
 • Namów dziecko do wykonania 2 transakcji kartą na dowolną kwotę w ciągu 40 dni od założenia konta.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym masz wykonać zadanie. W naszym przykładzie masz wykonać zadanie do końca czerwca, więc nagroda wpłynie w lipcu.


Zyskaj nawet 450 zł od mBank za założenie konta

Zebrałem dla Ciebie w wielkim skrócie warunki, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać pieniądze za przetestowanie konta bankowego. Kilka lat temu też właśnie potrzebowałem konta bankowego i paru stów gotówki.

Założyłem kilka kont, spełniłem warunki i dzięki temu wybrałem idealne konto dla siebie. W tamtym czasie najbardziej internetowym bankiem był właśnie mBank, wszystko w nim załatwia się online i w aplikacji. Dlatego to jest właśnie mój bank do tej pory. Przetestuj wszystkie i wybierz swój.

Pod nagrodami tradycyjnie pomoc techniczna, która pokaże Ci jak wykonać niektóre zadania tak, aby było to łatwe i przyjemne. Np. jak zrobić wpływ na konto nie przelewając tam żadnych świadczeń czy wypłaty. Promocja mBanku trwa do 31 maja 2023 roku. Prawdopodobnie po tym czasie będzie kolejna edycja, jak to było do tej pory. Bank czasem wtedy zmienia warunki nagród, jednak postaram się aktualizować je na bieżąco.

NAGRODA PIERWSZA – 150 zł

WARUNKI:

 • Założenie konta poprzez nowoczesne metody selfie lub e-dowód ze strony dedykowanej promocji. Bank nagradza za wybranie tych metody nie tylko pieniędzmi, ale też wyższym oprocentowaniem konta! Zamiast standardowego 7% jest 8%.
 • Spełnisz warunki nagrody drugiej.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy dwa miesiące po otworzeniu konta (do końca miesiąca kalendarzowego). Np. jeśli założysz konto w maju, to do końca lipca wpłyną pieniądze.


NAGRODA DRUGA – 100 zł

WARUNKI:

 • Na nowe konto w ciągu 7 dni od jego założenia wpłynie 1000 zł.
 • Wykonasz 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę (czas na wykonanie transakcji do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłaś/eś konto np. zakładasz konto w maju, masz czas na wykonie płatności do końca czerwca).

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym masz czas na wykonanie zadania. Np. jeśli założysz konto w maju, czas na wykonanie 8 transakcji masz do końca czerwca, to do końca lipca wpłyną pieniądze.


NAGRODA TRZECIA – 50 zł

WARUNKI:

 • Wpływ na nowe konto 1000 zł.
 • Wykonasz 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
  Czas na wykonanie obu zadań: pełny miesiąc kalendarzowy następujący dwa miesiące po otwarciu konta np. otwierasz konto w maju, to cały lipiec masz na wykonanie tych zadań.   

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przeznaczonym do wykonania zadań (w naszym przykładzie masz wykonać zadanie w lipcu, więc nagroda wpłynie w sierpniu).


NAGRODA CZWARTA – 50 zł

WARUNKI:

 • Wpływ na nowe konto 1000 zł.
 • Wykonasz 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
  Czas na wykonanie obu zadań: pełny miesiąc kalendarzowy następujący dwa miesiące po otwarciu konta np. otwierasz konto w maju, to cały lipiec masz na wykonanie tych zadań.   

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przeznaczonym do wykonania zadań (w naszym przykładzie masz wykonać zadanie w sierpniu, więc nagroda wpłynie we wrześniu).


NAGRODA PIĄTA – 100 zł

WARUNKI:

 • Masz dziecko do 13 roku życia? Załuż mu eKonto Junior i zgarnij ostani bonus. Czas na wykonanie zadania masz do końca miesiąca kalendarzowego kolejnego po miesiącu, w którym założysz konto. Np. zakładasz swoje konto w maju masz czas na założenie konta dziecka do końca czerwca. 

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym masz wykonać zadanie. W naszym przykładzie masz wykonać zadanie do końca czerwca, więc nagroda wpłynie w lipcu.


POMOC TECHNICZNA

 • Wpływ 1000 zł mBank nie zastrzegł sobie, z jakiego tytułu to ma być wpływ. Nie musi to być więc ani wypłata, ani żadne świadczenie socjalne czy renta, czy emerytura tak jak to jest w Citi Handlowym. Możesz więc zrobić ten wpływ ze swojego dotychczasowego konta bankowego lub kogoś z rodziny czy bliskiej Ci osoby.

UWAGA! Konto musi być aktywne, nie może być w trakcie wypowiedzenia oraz zgody marketingowe muszą być utrzymane do czasu uzyskania wszystkich nagród.

Skorzystaj z bonusu nawet 450 zł


BNP Paribas 420 zł w promocji

Aby zaoszczędzić Twój czas, przygotowałem w skrócie, co należ zrobić przez 3 kolejne miesiące od założenia konta, aby dostawać nagrody pieniężne na konto. Pod tabelką będziesz mieć techniczne wskazówki jak spełnić te warunki, nie wydając bez sensu pieniędzy. Niech Cię nie przerażają kwoty wpływów oraz przelewów, wszytko objaśniam poniżej.

 

NAGRODA PIERWSZA – 40 zł

WARUNKI:

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy po miesiącu od założenia konta osobistego BNP Paribas.


NAGRODA DRUGA – 190 zł

WARUNKI:

 • Spełnienie warunków nagrody pierwszej
 • Wykonaj transakcje BLIK łącznie na kwotę 200 zł.
 • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą BNP Paribas.
 • Wykonaj przelewy na łączną kwotę 500 zł.
 • Wpływ na konto BNP Paribas na minimum 200 zł.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy dwa miesiące po założeniu konta osobistego BNP Paribas.


NAGRODA TRZECIA – 190 zł

WARUNKI:

 • Spełnienie warunków nagrody pierwszej i drugiej
 • Wykonaj transakcje BLIK łącznie na kwotę 200 zł.
 • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą BNP Paribas.
 • Wykonaj przelewy na łączną kwotę 500 zł.
 • Wpływ na konto BNP Paribas na minimum 200 zł.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy trzy miesiące po założeniu konta osobistego BNP Paribas.

UWAGA! Konto musi być aktywne, nie może być w trakcie wypowiedzenia do czasu uzyskania wszystkich nagród.


POMOC TECHNICZNA

 • Płatności kartą możesz je wykonać stacjonarnie lub przez Internet np. na Allegro podając dane karty. BNP Paribas zabezpieczył się jednak, aby nie nabijać tych płatności zbyt szybko. Zakazane jest wpłacanie kartą na portfele internetowe i doładowania telefonu oraz na rzecz firm hazardowych. Dobrze też jest nie używać bramek płatniczych takich jak Przelewy24, PayU, DotPay, BLIK.
 • Płatność BLIK, czyli te, które wymagają użycia kodu z aplikacji mobilnej. Podobnie jak przy płatnościach kartą możesz płacić stacjonarnie np. w Biedronce kub przez Internet np. Allegro.
 • Przelew mają być wykonane z bankowości internetowej lub mobilnej.  Niech Cię nie przeraża kwota, możesz je wykonać na swoje konto w innym banku lub na konto bliskiej osoby.
 • Wpływ na rachunek również może być z Twojego konta w innym banku lub bliskiej Ci osoby. Ważne jest, żeby nie były to przelewy wewnętrzne, czyli nie mogą być z Banku BNP Paribas oraz należącego do nich GOoptima. Jeżeli ktoś z Twojej rodziny ma w którymś z tych banków konto to nie proś go o pomoc, bo nie zaliczysz zadania, a co za tym idzie, nie dostaniesz pieniędzy.

Przejdź do wniosku


Letyshops cashback za zakupy online oraz 10 zł za rejestrację

Kupuj online i otrzymuj Cashback za zakupy w około 3 000 sklepów, w tym Allegro, 4F, Decathlon, Sinsay, zooplus.pl i wiele, wiele innych. Zarobione w ten sposób pieniądze wypłacaj na konto bankowe. Dodatkowo zyskaj 10 zł pieniędzy za darmo na start za rejestrację. Polecaj Letyshops i zarabiaj jeszcze więcej. Więcej o darmowych pieniądzach za rejestrację poczytasz TUTAJ. >> https://okazone.pl/kupon-rabatowy/letyshops/


Citi handlowy 350 zł pieniądze za darmo za rejestrację + 160 zł cashback 

citi hanlowy promocja

Aby ułatwić Ci przebrnięcie przez warunki promocji, stworzyłem skrót zaprezentowany w poniższej tabeli. Zaoszczędzi to Twój cenny czas i ułatwi zdobycie nagród. Pod spodem tabeli będą triki, z których możesz skorzystać, aby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy, a spełnić warunki do otrzymania nagrody.

NAGRODA PIERWSZA – 20 zł

WARUNKI:

 • Założenie konta ze strony dedykowanej promocji oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (należy je utrzymać, dopóki nie zbierzesz wszystkich nagród).

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym utworzyłaś/łeś konto osobiste Citi Handlowy (np. zakładasz konto w maju, nagroda wpłynie na konto do końca czerwca).


NAGRODA DRUGA – 120 zł

WARUNKI:

 • 3 płatości BLIKiem na łączną kwotę 300 zł. Masz na to czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (np. jeżeli optwierasz konto w maju masz czas do końca czerwca, jednak możesz zrobić to wcześniej).

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy do końca miesiąca kolejnego po miesiącu na wykonanie zadania nagrody drugiej (np. jeżeli konto założysz w maju, czas na wykonie zadań do drugiej nagrody masz do końca czerwca, więc do końca lipca wpłynie druga nagroda).


NAGRODA TRZECIA – 120 zł

Wybierz JEDEN warunek, który chcesz spełnić.

WARUNKI:

 • Wpływ wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia 500+, stypendium naukowego na kwotę minimum 2000 zł.
 • Wymiana walut w Citi Kantor na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie (np. jeżeli otwierasz konto w maju, masz czas do końca lipca, jednak możesz zrobić to wcześniej). Jak dla mnie ten warunek jest łatwiejszy do spełnienia, bo nie musisz w urzędach czy u pracodawcy zmieniać konta co chwilę, zwłaszcza jeśli po odebraniu nagród stwierdzisz, że ten bank nie jest dla Ciebie. Szczegółowy przykład w POMOCY TECHNICZNEJ poniżej.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy  do końca miesiąca kolejnego po miesiącu na wykonanie zadania nagrody trzeciej (np. jeżeli konto założysz w maju, czas na wykonie zadań do trzeciej nagrody masz do końca lipca, więc do końca sierpnia wpłynie trzecia nagroda).


NAGRODA CZWARTA – 90 zł

WARUNKI:

 • Otrzymasz jeśli spełnisz warunki z nagrody drugiej i trzeciej, nie musisz nic więcej robić.   

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca, w którym została wypłacona nagroda trzecia.

NAGRODA SPECJALNA CASHBACK – 90 zł

WARUNKI:

 • Jeżeli chcesz otrzymać jeszcze tę nagrodę, musiałbyś w czasie trwania promocji wyrobić dodatkowo bezpłatną kartę kredytową. (160 zł trafi do pierwszych 1000 osób, które skorzystają z obu promocji). Na założenie tej karty również jest promocja, w której można zgarnąć rekordowe 900 zł. Jeżeli chcesz więcej informacji kliknij >>TUTAJ<<.   

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca kolejnego po założeniu i aktywowaniu karty kredytowej. Jeśli założysz i aktywujesz karę w maju, to do końca czerwca otrzymasz 160 zł.


POMOC TECHNICZNA

 • Płatność BLIK za pomocą wygenerowanego w aplikacji mobilnej kodu możesz opłacać stacjonarnie albo przez Internet na dowolną kwotę. Dozwolone są też przelewy na telefon za pomocą BLIK, np. 3 x 100 zł dla kogoś z rodziny lub Twoje konto jeżeli Twój numer telefonu jest powiązany z kontem w innym banku i nasz w nim aktywowaną usługę BLIK możesz przesłać na własne konto, nie tracąc na to ani grosza.
 • Wymiana walut masz dwie opcje albo zakupić walutę obcą np. dolary amerykańskie za 2000 zł i potraktować to jako inwestycje i zabezpieczenie Twoich pieniędzy, gdyż złoty polski jest bardziej niestabilny. Możesz także kupić np. euro, funt brytyjski, frank szwajcarski za 1000 zł i w podobnej cenie je sprzedać, czyli minimum 1000 zł. Ważne jest, żeby to było w czasie trwania promocji (do 8 czerwca 2023 roku). Citi Handlowy od poniedziałku do piątku oferuje swoim klientom bardzo korzystne kursy walut. W sobotę i niedziele za to tragiczne więc unikaj tych dni. Wybierając walutę, upewnij się, jaki był jej kurs w ostatnim czasie czy bardzo się wahał, czy był stabilny. Nie jestem ekspertem, a to nie jest porada inwestycyjna. Po prostu ja tak zrobiłem, kosztowało mnie to maksymalnie 10 zł.

Spełniając warunki promocji na konto osobiste i kartę kredytową do zgarnięcia masz 1400 zł.

Odbierz 350 zł + 160 zł cashback


Santander Bank bonus 300 zł za założenie konta i do 500 zł za polecenie + bon do biedronki na 100 zł

Specjalnie dla Ciebie lista nagród i warunków w pigułce, jakie należy spełnić, aby otrzymać bonus. Pod nagrodami tradycyjnie pomoc techniczna dla ułatwienia wykonywania nawet najtrudniejszych zadań.


NAGRODA PIERWSZA – 70 zł

WARUNKI:

 • Założenie konta ze strony dedykowanej promocji oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (należy je utrzymać, dopóki nie zbierzesz wszystkich nagród).
 • Zaloguj się 5 razy w miesiącu, w którym otworzysz konto do aplikacji mobilnej Santander.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym utworzyłaś/łeś konto osobiste Santander (np. zakładasz konto w maju, nagroda wpłynie na konto do końca czerwca).

NAGRODA DRUGA – 160 zł

Warunki dotyczą 3 kolejnych miesięcy po miesiącu otworzenia rachunku bankowego. Przykładowo konto otwierasz w maju, poniższe warunki spełniasz co miesiąc od czerwca do sierpnia.

WARUNKI:

 • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • Minimum 5 razy logujesz się do aplikacji Santander.
 • Jeśli masz 26 lat lub więcej na konto musi wpłynąć 1000 zł/ miesięcznie.
 • Jeśli masz 18-25 lat na konto musi wpłynąć minimum 300 zł/miesięcznie.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Pieniądze wpłyną na rachunek bankowy do końca miesiąca kolejnego po miesiącu na wykonanie zadania nagrody drugiej (np. jeżeli konto założysz w maju, czas na wykonie zadania ostaniego z trzech miesięcy masz do końca sierpnia, więc do końca września wpłynie druga nagroda).

NAGRODA TRZECIA – 70 zł

Warunki dotyczą 2 kolejnych miesięcy czyli czwartego i piątego miesiąca po otworzeniu konta. Przykładowo konto otwierasz w maju, poniższe warunki spełniasz co miesiąc od września do października.

WARUNKI:

 • Musisz wykonać minimum 5 przelewów z aplikacji mobilnej Santander.

KIEDY PIENIĄDZE WPŁYNĄ NA KONTO?

Wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przeznaczonym do wykonania zadań (w naszym przykładzie masz wykonać zadanie w październiku, więc nagroda wpłynie w listopadzie).

NAGRODA SPECJALNA VAUCHER SODEXO – 100 zł

WARUNKI:

 • Spełnisz warunki nagrody pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody. 

POMOC TECHNICZNA

 • Wpływ 300 zł lub 1000 zł możesz zrobić ten wpływ ze swojego dotychczasowego konta bankowego lub kogoś z rodziny czy bliskiej Ci osoby.
 • Przelewy z aplikacji mogą być do organów podatkowych takich jak Urząd Skarbowy czy ZUS, na rachunek obcy czyli opłacisz rachunki, jednak mogą to być też przelewy BLIK na telefon, jeśli swoje obecne konto winnym banku masz połączone ze swoim numerem telefonu, możesz przesłać BLIK na telefon i spełnisz to wymaganie lub wykonać przelew na konto bliskiej osoby (w innym banku).
 • Bon Sodexo Bank prześle Ci go SMSem lub poczcie24 w aplikacji mobilnej lubn bankowości internetowej. W zasadzie jest on tym samym co gotówka. Możesz go wydać w 38 sklepach np. Neonet, Media Expert, IKEA, Obi, Decathlon, Martes Sport, Pepco, SuperPharm, Dr Max, Sinsay, Reserved, 4F, CCC, 5-10-15, Biedronka, Lidl, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Kaufland, Pandora, Yes, Media Markt, Allegro, stacja BP, CircleK, oraz wiele innych.

Promocje mogą czasowo się zmieniać, sprawdzaj dokładnie każde zasady.

Zyskaj 300 zł + 500 zł

Jeśli szukasz więcej promocji bankowych i dodatkowych pieniędzy za rejestrację, zajrzyj też na – https://okazone.pl/kategoria-kuponu-rabatowego/promocje-bankowe-darmowy-bonus/


Voucher 900 zł od Citi Handlowy do Allegro, proste warunki

Zdobądź 900 zł dzięki dostępnej prawie dla każdego karcie kredytowej w Citi Handlowym. Sprawdźmy, czy spełniasz wymogi.

WARUNKI:

 • Minimum 18 lat.
 • Nie posiadałaś/eś karty kredytowej w Citi Handlowym
 • Dochód 1200 zł netto dla osoby fizycznej lub 2500 zł netto przychodu dla firm.
 • Minimum 3-miesięczne zatrudnienie w firmie lub dwa lata prowadzenia działalności gospodarczej.

Poza tym o kartę mogą wnioskować również udziałowcy spółek, osoby żyjące z najmu nieruchomościami, emeryci, renciści. Jeżeli nie ma Cię nadal na liście, odsyłam do szczegółowego wykazu w regulaminie.

NAGRODY:

 • NAGRODA PIERWSZA: 300 zł z Programu Mastercard
 • NAGRODA DRUGA: 6 kart podarunkowych po 100 zł do wydania w serwisie Allegro

NAGRODA PIERWSZA

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, trzeba spełnić prosty warunek. Przez pierwsze trzy miesiące po podpisaniu umowy dokonywać płatności kartą na łączną wartość 300 zł/ miesięcznie.

NAGRODA DRUGA

Drugą nagrodę otrzymasz za spełnienie takich samych warunków jak z pierwszą nagrodą, czyli płatność kartą miesięcznie na łączną kwotę 300 zł. Płatności mają być dokonywane w kolejnych 6 miesiącach po zakończeniu zadań z nagrody pierwszej. Czyli w miesiącach 1-3 pierwsza nagroda, w miesiącach 4-9 po podpisaniu umowy druga nagroda.

Do płatności zalicza się transakcje dokonane zarówno w punktach sprzedaży stacjonarnych, jak i online. Wliczane są operacje przeprowadzone za pomocą głównej karty, dodatkowej karty oraz nośnika zbliżeniowego (w tym Google Pay i Apple Pay).

Wyjątkiem są jedynie transakcje specjalne, takie jak przelewy z kart, operacje u podmiotów oferujących usługi związane z grami losowymi i hazardem, transakcje w urzędach pocztowych oraz transakcje u podmiotów oferujących usługi związane z wymianą walut, walut wirtualnych i środków płatniczych, a także pośredniczących w wymianie (na przykład doładowania Revoluta).

Zdobądź bon 900 zł do Allegro


 

Darmowa pożyczka VIvus

Darmowe pożyczki, chwilówki

Jeśli potrzebujesz szybkich, darmowych pieniędzy bez prowizji, możesz skorzystać z opcji darmowych chwilówek. Taką chwilówkę możesz wziąć przykładowo do 3000 zł na 61 dni i zwrócić musisz tyle samo, co pożyczysz. Wiele firm posiada takie promocje dla nowych klientów. W ten sposób możesz zyskać darmowe pieniądze przykładowo na naprawę samochodu. Pamiętaj, aby zwrócić pieniądze w terminie, a chwilówka nic nie będzie Cię kosztować. Poniżej sprawdź jakie firmy oferują darmowe pieniądze.

Darmowe chwilówki ranking

Powyżej wszystkie darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji, jakie posiadamy. Warto skorzystać z wszystkich sposobów na darmowe pieniądze za rejestrację konta.

Warto skorzystać z promocji, aby zdobyć pieniądze za rejestrację. Niektóre warunki do spełnienia są bardzo proste, szczególnie w nowych firmach technologicznych, które chcą szybko zdobyć dużą ilość klientów.

Warto również korzystać z promocji bankowych. Możemy tam otrzymać wysokie bonusy za spełnienie podstawowych warunków, które i tak robimy na co dzień.

Często, aby otrzymać pieniądze, wystarczy płatność kartą lub wpłata pewnej kwoty na konto. Możemy założyć wiele kont i spełniać wszystkie warunki, przez co pomnożymy swoje bonusy.

Aktualnie konto bankowe można w łatwy sposób założyć przez Internet jak i również szybko je zamknąć.


Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji – czy to się opłaca?

Jeśli chcemy trochę dorobić sobie do budżetu, to darmowe pieniądze za rejestrację są jednym z ciekawszych sposobów na zdobycie darmowych pieniędzy. Wystarczy zarejestrować się na wybranej aplikacji lub założyć konto bankowe, przetestować aplikację lub konto i otrzymać określoną kwotę pieniędzy.

Z czasem będą pojawiały się kolejne sposoby na darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji, dlatego warto śledzić stronę na bieżąco.


Jak dorobić w domu, czyli darmowe pieniądze sposoby

Jest wiele sposobów jak dorobić w domu do pensji i jak zdobyć darmowe pieniądze z Internetu. Powyżej przedstawiamy te darmowe sposoby na pieniądze z Internetu. Warto przeglądnąć wszystkie, aby jeszcze więcej dorobić w domu. Wile sposobów płacą za rejestracją a w innych należy jeszcze wykonać pewne czynności, aby otrzymać darmowe pieniądze. A jak dorobić w domu jeszcze więcej?

Aby dorobić w domu więcej, można wypełniać ankiety Internetowe, aby zdobyć darmowe pieniądze. Do tego potrzebne nam są odpowiednie portale oraz odrobina chęci i czasu, aby starannie wypełniać ankiety online. Więcej o tym sposobie na zarabianie przeczytasz w tym artykule – https://dodatkowy-zarobek.pl/zarabianie-na-platnych-ankietach-poradnik/

Jeśli chcesz poznać jeszcze inne sposoby na darmowe pieniądze zajrzyj na inną stronę oferującą darmowe pieniądze za rejestracji — Darmowe pieniądze

Sprawdź też darmowe bonusy, które możesz zdobyć za darmo – za darmo.