Udostępnij znajomym:

W tym artykule opowiem Ci jak otrzymać Voucher do YourFitWay za darmo na miesiąc

Voucher YourFitWay jak otrzymać

Jak otrzymać Voucher w YourFitWay?

Każdy partner biznesowy YourFitWay posiada w swojej ofercie Vouchery w zależności od zakupionego pakietu. Otrzymując taki Voucher od Partnera YourFitWay otrzymujesz dostęp do aplikacji na miesiąc. 

Pobierając aplikację ze sklepu play lub app store zapłacisz za nią więcej niż rejestrując się bezpośrednio u Partnera YourFitWay

Tak się składa, że jestem partnerem biznesowym w Firmie YourFitWay i posiadam dużo Voucherów. Otrzymując Voucher ode mnie otrzymasz znaczną zniżkę na aplikację.

Jedyny warunek to taki aby wykorzystać Voucher, zacząć więcej chodzić, dbać o zdrowie i zarabiać pieniądze. 

YourFitWay - aplikacja do chodzenia od środka

Aplikacja od środka

Vouchery są dla użytkowników czyli dla osób, które chcą korzystać z aplikacji YourFitWay. Jednak gdy aplikacja i projekt Ci się spodoba na tyle, że będziesz chciał zostać partnerem biznesowym i zarabiać jeszcze więcej masz taką możliwość. Pokieruje Cię krok po kroku 

Aby otrzymać Voucher do aplikacji YourFitWay odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej

Kto to jest Partner biznesowy w YourFitWay?

Jest to osoba, która posiada pakiet biznesowy w projekcie, korzysta z aplikacji a dodatkowo ją promuje i buduje rynki. Do dyspozycji mamy 152 kraje. 

Partner biznesowy podpisuje kontrakt z firmą dzięki czemu może zarabiać potężne pieniądze na promowaniu projektu. W zależności ile pracy wykonasz jako partner biznesowy tyle zapłaci Ci firma. Teoretycznie nie ma limitu zarabiania. Jeśli zaangażujesz się mocno w projekt spokojnie możesz zarabiać powyżej 10 000$ miesięcznie lub znacznie więcej. 

Prowadzimy szkolenia dla partnerów biznesowych online krok po kroku 

Instrukcja rejestracji w projekcie dla partnerów biznesowych YourFItWay