Udostępnij znajomym:
Carvertical kod rabatowy

carVertical kod rabatowy, aby z niego skorzystać, przejdź w przycisk powyżej lub bezpośrednio w link – https://carvertical.pl/kod-rabatowy

Korzystając z carVertical kod rabatowy obniżysz cenę raportu z 54,99 zł nawet do 18 zł.

Carvertical opinie dostępne na końcu wpisu

carVertical kod rabatowy, skorzystaj z dodatkowych rabatów

Firma carVertical dla swoich klientów od czasu do czasu organizuje kody rabatowe i promocje dzięki, którym zakupimy raport na temat samochodu znacznie taniej. Warto wykorzystać kod rabatowy carVertical, aby zapłacić mniej za sprawdzenie samochodu przed zakupem. Standardowa cena za raport carVertical wynosi 54,99 zł, ale korzystając ze strony dodatkowy-zarobek.pl możemy znaleźć carVertical kod rabatowy, który obniży cenę raportu. Aby skorzystać z promocji, wyszukaj odpowiednią ofertę dla siebie powyżej, i przejdź do okazji.

Carvertical

carVertical za darmo

carVertical za darmo nie sprzedaje swoich raportów VIN, ponieważ są one profesjonalne i na ich pozyskanie firma przeznacza realne środki pieniężne, dlatego nie może sprzedawać raportów carVertical za darmo. Ale na szczęście można zdobyć kody rabatowe, które obniżą cenę raportu VIN. Normalnie raport kosztuje w firmie 54,99 PLN, a korzystając z kodów rabatowych, jego cena może wynieść nawet 18 PLN. Sprawdź wszystkie promocje powyżej i wybierz najkorzystniejszą opcję dla siebie.

Jeśli planujesz sprawdzić przykładowo 2 samochody, wybierz raport VIN w pakiecie, a cena za drugi raport będzie znacznie niższa. To się opłaca.

Kupujesz używany samochód, być może potrzebujesz też ubezpieczenie OC?

Gdy szukasz używanego samochodu, często będziesz również potrzebować taniego ubezpieczenie OC, AC. Warto wyszukać ubezpieczenie komunikacyjne na porównywarce Mubi z dodatkowym rabatem 150 zł. Często właściciele sprzedają pojazdy gdy właśnie kończy się umowa ubezpieczenia lub ubezpieczają na krótki czas. Co ważne rabat 150 zł możesz zarezerwować na 12 miesięcy więc nieważne czy już Ci się kończy polisa, czy za 10 miesięcy, bonus jest do rezerwacji. Aby dowiedzieć się więcej o promocjach od Mubi, przejdź w Mubi OC kod rabatowy

carVertical raport, dlaczego warto?

Kupując używany samochód, nigdy nie możemy być pewnie, co wcześnie działo się z samochodem. Warto wykupić raport, aby mieć pogląd na historię pojazdu. Raport będzie zawierać:

 • Historię serwisów pojazdu
 • Cofnięcie licznika przebiegu
 • Ilość właścicieli
 • Typowe usterki każdego modelu
 • Raport dotyczący ukrytych uszkodzeń
 • Archiwalne zdjęcia
 • Zapisy o kradzieżach
 • Inne przydatne informacje

Korzystając z raportu, możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Brakujące informacje o historii pojazdu mogą Cię kosztować tysiące złotych. Warto dobrze sprawdzić pojazd przed zakupem.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze. Zakup samochodu bez historii o jego potencjalnych wypadkach i tłuczkach sprawia niebezpieczeństwo. Poważne stłuczki powinny eliminować pojazd z ruchu drogowego, ale często wygląda to inaczej. Miej większą pewność, jaki pojazd kupujesz.

Raportu nie da się podrobić. Technologia blockchain potwierdza ich wiarygodność. Nie można manipulować danymi zapisanymi o samochodzie.

Jak korzystać z raportu carVertical kod rabatowy?

 1. Wprowadź numer Vin pojazdu, znajdziesz go na samochodzie lub w dowodzie rejestracyjnym.
 2. Firma sprawdzi wszystkie informacje o pojeździe.
 3. Dokonaj płatności
 4. Uzyskasz pełny raport z historią pojazdu.

carVertical polecanie i zarabianie

A może chcesz pokazać firmę innym użytkownikom? Chcesz, aby każdy miał szansę zakupić używany samochód uczciwie i mieć możliwość sprawdzić pojazd przed zakupem?

Możesz dołączyć do drużyny carVertical i polecać ich usługi innym użytkownikom. Dzięki temu inny zyskają korzystając z usług firmy, i będą mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o pojeździe przed zakupem, a Ty otrzymasz prowizję, za każde skuteczne polecenie usług firmy.

Firma działa bardzo przejrzyści i prezentuje wszystkie koszty, jakie ponosi i jakie składają się na cenę raportu. Ty jako osoba promująca otrzymasz 3 Euro za każdy sprzedany raport.

Aby zarejestrować się do programu poleceń, zarejestruj się ze specjalnego linku

https://carvertical.postaffiliatepro.com/affiliates/signup.php?a=kod-rabatowy

carVertical raport — co w nim znajdziesz

Przebieg pojazdu — Jeden z ważniejszych parametrów. Jak wiadomo, pojazdy często mają cofane przebiegi, aby zawyżyć ich ceny. Gdy kupimy samochód z “cofniętym licznikiem” tak naprawdę na starcie tracimy kilka, kilkanaście a może i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warto dobrze przyjrzeć się przebiegowi pojazdu przed jego zakupem. Gdy carVertical posiada dane, na temat możliwej korekty licznika przedstawi nam je w wygodnej formie.

Czy pojazd został skradziony — Zakup skradzionego pojazdu przysporzy nam masę problemów. Nie warto ryzykować. Dostaniemy informacje czy w bazach policyjnych auto nie widnieje jako skradzione. I to nie tylko w Polskich bazach, ale też przykładowo z Czech, Holandii, Norwegi, Włoch, Litwy itd.

Konserwacja — Dowiemy się jakie zabiegi konserwacyjne były wykonywane na pojeździe, czy był wymieniany olej, filtry, jakieś inne naprawy. Oczywiście jeśli takie dane są z autoryzowanych serwisów.

Uszkodzenia — Gdy istnieją informacje o uszkodzeniu pojazdu, otrzymamy je wraz z szacowanymi kosztami, jakie pochłonęła ta naprawa. Zapis uszkodzeń pochodzi aż z 28 krajów. Możemy również otrzymać zdjęcia uszkodzonego pojazdu jeśli istnieją. Dowiemy się wielu istotnych informacji przykładowo czy auto było kiedyś złomowane, po kolizyjne, zregenerowane, demontowane itd.

Cena — przykładowa cena za podobne egzemplarze

Wyposażenie pojazdu

Oraz bardzo wiele innych parametrów i porad co warto sprawdzić w danym typie samochodu. Ogólnie taki raport znacząco pomoże nam uniknąć samochodu z wątpliwą historią.

Raport carVertical jak wygląda?

Przykładowy raport zaczyna się od podsumowania skróconego jakie informacje najważniejsze zostały wyszukane o sprawdzanym samochodzie. Następnie możemy krok po kroku przejść do kolejnych informacji. Dowiemy się na początek, czy samochód nie był kradziony i w tym celu zostaną przeszukane bazy danych wielu krajów.

Czy pojazd został skradziony

Kolejnym ważnym parametrem, jaki otrzymamy to, jest zapis stanu licznika na przestrzeni lat. Jak wiadomo wiele samochodów używanych w Polsce miało cofnięte liczniki, przyjeżdżając do nas z zagranicy lub będąc w kraju. Ten proceder był na tyle popularny, aby zawyżyć wartość pojazdu, że warto wykonać raport VIN, aby ewentualnie dowiedzieć się o korekcie licznika. Od 2014 r. w Polsce jest obowiązek spisywania przebiegu w trakcie kontroli pojazdu, a od niedawna Policja również przy kontroli spisuje stan licznika. Dzięki temu proceder z cofaniem licznika się zmniejszy. Raport poinformuje nas również, jaki jest średni przebieg identycznych pojazdów oraz wiele innych parametrów.

Przebieg pojazdu

Z raportu VIN dowiemy się również, jaka czeka nas nadchodząca konserwacja pojazdu oraz co ważne, jakie były wcześniej wykonywane konserwację. Możemy dowiedzieć się jakie naprawy były wykonywane w warsztatach lub czy był wymieniany olej silnikowy i filtry w odpowiednim czasie.

Konserwacja

Uszkodzenie pojazdu znacznie obniża jego wartość lub dyskwalifikuje go do dalszej jazdy. Niestety po Polsce jeździ bardzo wiele powypadkowych pojazdów, a sprzedawcy często starają się zakryć kolizyjność danego pojazdu. Jeśli istnieją informacje o wypadku carVertical przedstawi nam to w wygodnej formie i poinformuje, jaki był szacowany koszt naprawy powypadkowej. W tym celu przeszuka wiele baz danych z kilkudziesięciu krajów.

Uszkodzenia

Gdy pojazdowi zostały wykonane zdjęcia powypadkowe i wprowadzone do bazy danych raport VIN przedstawi nam je. Często takie zdjęcia mogą nas uchronić przed zakupem pojazdu, który już nie powinien nadawać się do dalszej jazdy, ale niestety został on naprawiony niewłaściwie. Życzę, aby w raporcie nie znajdowały się te zdjęcia jeśli to Twój wymarzony model.

zdjęcia pojazdu uszkodzonego

Dodatkowo dowiemy się, czy przykładowo pojazd był kiedyś spalony, uszkodzony przez grad czy w wyniku powodzi oraz wielu innych istotnych informacji w tym temacie

Warto też sprawdzić dobrze jaki dany model posiadał wyposażenie przy wyjeździe z produkcji. Raport przedstawi nam wyposażenie i podstawowe dane o pojeździe. Możemy na tej podstawie wykryć czy kolor jest oryginalny, lub czy wyposażenie nie zostało zmienione, przykładowo przy naprawie powypadkowej.

Dowiemy się, czy pojazd był wcześniej wystawiany na aukcje i w jakiej cenie. Dowiemy się również, jaki jest przedział cenowy na rynku danego pojazdu, jaki sprawdzamy w raporcie.

Oraz wiele innych istotnych informacji i porad. Szczególnie mogą się przydać porady na temat, jakie punkty należy sprawdzić w używanym samochodzie przed jego zakupem. Każdy model ma inne bolączki, i warto je dobrze sprawdzić przed zakupem pojazdu.

carVertical opinie

carVertical opinie zbiera zazwyczaj pozytywne i na jego temat wypowiadają się czołowe media w Polsce. Jeśli chodzi o firmy oferujące raport na temat pojazdu carVertical jest jedną z najpopularniejszych i korzystnych cenowo. Zaufało już im ponad 1 000 000 osób w 50 krajach. Jeśli raport nie jest dla nas satysfakcjonujący lub znajdziemy jakieś rozbieżności mamy możliwość starać się o zwrot kosztów w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu. To rozwiązanie dodatkowo sprzyja dobrym opinią o carVertical. A więc bez problemu możemy skorzystać z oferty firmy i bezpiecznie zakupić Raport VIN. Następnie warto zostawić carVertical opinie dla innych, aby każdy mógł skorzystać z oferty firmy, i kupić bezpieczniej używany samochód. Carvertical opinie poniżej