glo kod rabatowy
Udostępnij znajomym:

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia glo, ale chcesz go kupić taniej? Skorzystaj z glo kod rabatowy i zakup urządzenie glo za 39 zł + darmowa paczka. Dodatkowo zyskaj darmowe glo wkłady oraz inne cenne nagrody za wykonywanie zadań na platformie Masz. Aby skorzystać z glo kod rabatowy i zakupić urządzenie glo za 39 zł, przejdź w specjalny link poniżej i odbierz kod rabatowy. Kod wykorzystaj na zakup urządzenia w promocyjnej cenie.

Jak odebrać glo kod rabatowy i zakupić urządzenie glo za 39 zł?

Najpierw zacznij od przejścia w specjalny link, który aktywuje kod rabatowy glo dla Ciebie

https://zyscash.pl/r/ZCLWBGERR

Załóż konto i przejdź w przycisk, odbierz kod na GLOł. Aby odebrać kod rabatowy, należy wpisać swój numer telefonu i prawdziwe dane, a kod przyjdzie nam na sms.

Następnie glo kod rabatowy wykorzystaj na wybrany przez siebie sposób. Polecam zakupić urządzenie glo za 30 zł przez stronę www https://www.discoverglo.com/pl/pl/

Wtedy możemy otrzymać dodatkowo dwie paczki wkładów glo neo w prezencie. Możemy również wykorzystać kod w stacjonarnych punktach, lub sieciach żabka, lub Trafika Tabaka Polska.

Ale to nie wszystko, bo wykorzystując kod rabatowy glo otrzymamy punkty w systemie Masz Wybór, które wymienisz na cenne nagrody związane z urządzeniem i wkładami glo oraz inne. Co chwilę dodawane są nowe nagrody, a w następnym akapicie opiszę je dokładniej. Za wykorzystanie kodu otrzymasz 25 punty, a kolejne za rozwiązanie zadań i polecanie.

Masz wybór glo jakie nagrody, jak działa system poleceń

Kupując urządzenie wcześniej, rejestrując się w Masz wybór, bierzesz udział w rozdawaniu nagród za punkty, które otrzymasz za wykorzystanie kodu rabatowego oraz inne zadania. Nagrody są cenne i nie są to tylko produkty związane z urządzeniem, ale również przykładowo kupony do serwisu Wyjątkowy Prezent, w którym zamienisz Voucher na wiele ciekawych prezentów. Nagrody, jakie możemy otrzymać:

  • 3 paczki Neo za 3 PLB za 30 punktów
  • Etui Vuse za 50 punktów
  • Futerał do wkładów Vuse za 20 punktów
  • 2 opakowania EPOK za 2 PLN za 30 punktów
  • 2 paczki wkładów Vuse ePen lub Vype ePen 3 (rabat 27 PLN) za 25 punktów
  • Zniżka 37 PLN na 2 paczki wkładów Vuse ePod lub Vype ePod za 37 punktów
  • Vouchery Eventim od 50 punktów
  • Vouchery Wyjątkowy Prezent od 50 punktów

A więc można przyjąć, że 1 pkt to 1 zł w serwisie wyjątkowy prezent. Za wykorzystanie kuponu rabatowego 30 zł otrzymasz 25 punktów. Dodatkowo za rozwiązywanie zadań dostaniesz kolejne punkty. Za zaproszenie osoby, która zakupi urządzenie i skorzysta z kodu rabatowego, otrzymasz nawet 35 punktów. Zaproś kilka osób i zamień punkty na dowolne nagrody.

Jeśli chcesz więcej poczytać na temat urządzenia glo i kodów rabatowych od masz wybór zajrzyj również na

https://okazone.pl/kupon-rabatowy/masz-wybor/

A jeśli chcesz poczytać więcej o kodzie rabatowym 30 zł od Masz wybór zajrzyj na

https://okazone.pl/kod-rabatowy/glo-kod-rabatowy-30-zl-od-masz-wybor/