glo kod rabatowy
Udostępnij znajomym:

Promocja na glo nadal jest przedłużana, a więc korzystaj i zyskaj rabat na urządzenie. Aktualnie otrzymasz kod rabatowy 30 zł na urządzenie, korzystając z linku poniżej. Dzięki temu jesteś w stanie kupić urządzenie w znacznie niższej cenie.

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia glo, ale chcesz go kupić taniej? Skorzystaj z glo kod rabatowy i zakup urządzenie glo za 19 zł. Dodatkowo zyskaj darmowe glo wkłady oraz inne cenne nagrody za wykonywanie zadań na platformie Masz. Aby skorzystać z glo kod rabatowy i zakupić urządzenie glo za 19 zł, przejdź w specjalny link poniżej i odbierz kod rabatowy. Kod wykorzystaj na zakup urządzenia w promocyjnej cenie.

Jak odebrać glo kod rabatowy i zakupić urządzenie glo za 19 zł?

Najpierw zacznij od przejścia w specjalny link, który aktywuje kod rabatowy glo dla Ciebie

https://alterzone.pl/R/SWSPHQBMQ

Załóż konto i przejdź w przycisk, odbierz kod na GLOł. Aby odebrać kod rabatowy, należy wpisać swój numer telefonu i prawdziwe dane, a kod przyjdzie nam na sms.

Następnie glo kod rabatowy wykorzystaj na wybrany przez siebie sposób. Polecam zakupić urządzenie glo za 19 zł przez stronę www https://www.discoverglo.com/pl/pl/

Wtedy możemy otrzymać dodatkowo dwie paczki wkładów glo neo w prezencie. Możemy również wykorzystać kod w stacjonarnych punktach, lub sieciach żabka, lub Trafika Tabaka Polska.

Ale to nie wszystko, bo wykorzystując kod rabatowy glo otrzymamy punkty w systemie Masz Wybór, które wymienisz na cenne nagrody związane z urządzeniem i wkładami glo oraz inne. Co chwilę dodawane są nowe nagrody, a w następnym akapicie opiszę je dokładniej. Za wykorzystanie kodu otrzymasz 25 punty, a kolejne za rozwiązanie zadań i polecanie.

Masz wybór glo jakie nagrody, jak działa system poleceń

Miejmy na uwadze, to, że nagrody za punkty zmieniają się dynamicznie i często są zmieniane na nowe.

Kupując urządzenie wcześniej, rejestrując się w Masz wybór, bierzesz udział w rozdawaniu nagród za punkty, które otrzymasz za wykorzystanie kodu rabatowego oraz inne zadania. Nagrody są cenne i nie są to tylko produkty związane z urządzeniem, ale również przykładowo kupony do serwisu Wyjątkowy Prezent, w którym zamienisz Voucher na wiele ciekawych prezentów. Nagrody, jakie możemy otrzymać:

  • 3 paczki Neo za 3 PLB za 30 punktów
  • Etui Vuse za 50 punktów
  • Futerał do wkładów Vuse za 20 punktów
  • 2 opakowania EPOK za 2 PLN za 30 punktów
  • 2 paczki wkładów Vuse ePen lub Vype ePen 3 (rabat 27 PLN) za 25 punktów
  • Zniżka 37 PLN na 2 paczki wkładów Vuse ePod lub Vype ePod za 37 punktów
  • Vouchery Eventim od 50 punktów
  • Vouchery Wyjątkowy Prezent od 50 punktów

A więc można przyjąć, że 1 pkt to 1 zł w serwisie wyjątkowy prezent. Za wykorzystanie kuponu rabatowego 30 zł otrzymasz 25 punktów. Dodatkowo za rozwiązywanie zadań dostaniesz kolejne punkty. Za zaproszenie osoby, która zakupi urządzenie i skorzysta z kodu rabatowego, otrzymasz nawet 35 punktów. Zaproś kilka osób i zamień punkty na dowolne nagrody.

Jeśli chcesz więcej poczytać na temat urządzenia glo i kodów rabatowych od masz wybór zajrzyj również na

https://okazone.pl/kupon-rabatowy/masz-wybor/

A jeśli chcesz poczytać więcej o kodzie rabatowym 30 zł od Masz wybór zajrzyj na

https://okazone.pl/kod-rabatowy/glo-kod-rabatowy-30-zl-od-masz-wybor/

Jakie nagrody otrzymamy na Alterzone.pl?

Na platformie Alterzone możemy otrzymywać punkty za aktywność, wykonywanie zadań oraz polecanie urządzeń Glo. Jeśli chodzi o polecanie nowych użytkowników, możemy za to otrzymać sporo punktów, które wymienimy na jeszcze inne nagrody. 

W zakładce “zapraszaj” dowiesz się więcej jakie punkty są przyznawane za polecenie nowej osoby, oraz jakie nagrody możesz otrzymać. Nagrody często się zmieniają, dlatego śledź zawsze najnowsze nagrody. 

Gdy zyskasz wystarczającą ilość punktów, możesz je wymienić na nagrody, które są dynamicznie zmieniane. Często możesz otrzymać promocję na paczki neo, czy rabaty w sklepie. Zdarzają się też promocje gdzie otrzymasz kod podarunkowy do Biedronki.