Udostępnij znajomym:
Po rejestracji zapraszam do kontaktu prywatnego. Dodam Cię do naszych wszystkich grup Znajdziesz tam przetłumaczone prezentacja, umowy, specyfikacje sprzętu i wszystkie ważne informacje w PL

https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906

Zapisz się na listę mailingową, aby otrzymać najważniejsze informacje.

To ważne, abyś miał najważniejsze informacje o projekcie. Abyświedział jak i kiedy otrzymasz urządzenie i aby być w kontakcie. Firma i ja zaczniemy zarabiać dopiero tedy gdy Ty zaczniesz zarabiać. To piękna zasada gdzie każdy jest wygranym. Dlatego warto zostać w dobrym kontakcie.

Z listy możesz się wypisać kiedy chcesz, nie udostępniamy Twojego maila osobom trzecim. 

Ihub Global prezentacja projektu wideo

Ihub Global umożliwia otrzymanie darmowej koparki Helium (HNT) waluty, która aktualnie kosztuje w okolicach 15$ i znaleźć ją możemy na największej giełdzie na świecie Binance

Helium wykres

Ihub Global — Ile możemy na tym zarobić? 

Możemy sami wydobywać dzięki koparce Helium nawet w okolicy 100 HNT miesięcznie co przy aktualnej cenie wynosi około 1500$. Aby otrzymywać tak duże ilości Helium, należy mieć rozwiniętą sieć urządzeń w swojej okolicy. Albo możesz zrobić to sam, albo inni zrobią to za Ciebie. Z racji tego, że Ihub Global umożliwia polecanie i zarabianie na tym prędzej czy później ktoś poleci osoby w Twojej okolicy. Więc bądź pierwszy i zarezerwuj swoje urządzenie pierwszy. 

Poniżej mały przykład ile może kopać jedno urządzenie miesięcznie. Sam możesz po rejestracji przejść na mapę Helium na całym świecie i sprawdzać każde urządzenie ile zarabia. Im większa sieć w okolicy, tym większe zarobki. Albo TY zbudujesz wokół siebie większą sieć, albo zrobi to ktoś inny. 

W przykładzie zarobek ponad 1100$ miesięcznie w okolicy Warszawy na jednym urządzeniu. 

Helium zarobek

Na mapie sam możesz wszystko sprawdzić

Helium mapa

Pierwsze osoby otrzymują już darmowe Hotspoty od Ihub Global. Nie zwlekaj z rejestracją urządzenia dla siebie. 

Aby poznać możliwości zarobkowe w Ihub Global, zapoznaj się z poniższym materiałem. Z niego dowiesz się o potencjale zarobkowym zarówno gdy sam zamówisz urządzenie oraz gdy chcesz pomóc zarabiać innym jak i polecisz je dalej. W skrócie za osobę poleconą otrzymasz około 20% tego co wykopie jego urządzenie. Łatwo w ten sposób zrobić dużą skalę. Zaproś tylko 5 osób, a już masz 100% wydobycia jednego urządzenia. A możesz zaprosić, ile osób chcesz. Dokładny plan marketingowy dostępny w naszej grupie na szkoleniach.

Dołącz do Polskiej Grupy https://www.facebook.com/groups/ihubhotspotpolska

Po rejestracji zapraszam do kontaktu prywatnego. Dodam Cię do naszych wszystkich grup Znajdziesz tam przetłumaczone prezentacja, umowy, specyfikacje sprzętu i wszystkie ważne informacje w PL

https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906

Ihub Global rejestracja krok po kroku

Aby się zarejestrować w Ihub Global, przejdź w specjalny link – https://dodatkowyzarobek.ihub.partners

Następnie załóż konto 

Kolejny krok to zamówienie darmowego HotSpota. Firma daje go nam za darmo, jednak mogą pojawić się opłaty jak przykładowo VAT. To zależne jest od danego kraju nie od firmy. Podobnie za przesyłki z Alliexpress dawniej powinien być naliczony VAT, a wiadomo jak było. 

helium hotspot

Stronę z łatwością przetłumaczysz. A na Wideo dowiesz się krok po kroku jak łatwo zarezerwować HotSpot na swój adres.

Gdy zarezerwujesz darmowy HotSpot, będziesz mieć o tym informację na aplikacji. Następnie, aby do Ciebie przyszedł będziesz musiał zaakceptować umowę gdy urządzenia będą wysyłane. Jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz urządzenia. 

Ihub global rezerwacja

W razie trudności zapraszam do kontaktu – https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906

Urządzenie pobiera 5W mocy (to tyle, co malutka żarówka) i potrzebuje połączenia z Wi-Fi. Koszt prądu to kilka złotych lub mniej miesięcznie. Urządzenie nie obciąża sieci Wi-Fi prawie w ogóle. 

Liczy się czas, bo optymalna odległość urządzenia od urządzenia to minimum 300 m. Zarezerwuj swoje urządzenie wcześniej niż inni i miej optymalne położenie. 

koparka helium

Jak najkorzystniej rozpocząć współpracę?

Aby skuteczniej rozpocząć współpracę z Ihub Global, postępuj zgodnie z poniższymi krokami

  • Gdy projekt Ci się wstępnie podoba i chcesz rozpocząć w nim zarabianie, odezwij się do mnie w prywatnej wiadomości. Wtedy zarejestruje Cię w specjalny sposób i dodatkowo otrzymać możesz ode mnie w gratisie stronę www podobną do tej, do promowania projektu na całym świecie. W ten sposób w łatwy sposób pozyskasz osoby do swojego zespołu. https://www.facebook.com/mariusz.kuzma.906
  • Warto do swojego zespołu zaprosić przynajmniej 5 osób. Wtedy otrzymasz większe % z wydobycia Helium oraz więcej zarobisz z grupy. Po więcej szczegółów odezwij się w wiadomości prywatnej. 

Helium koparka co to jest?

Helium koparka to urządzenie pozwalające nam kopać kryptowalutę Helium, której cena aktualnie wynosi w okolicy 19$ za sztukę i mocno rośnie. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną specyfikacją urządzenia, znajdziesz je tutaj – https://dodatkowy-zarobek.pl/RAK-Hotspot-Miner-Datasheet-Final.pdf

Koparka Helium pobiera bardzo mało energii porównywalnie do małej energooszczędnej żarówki. Więc używanie urządzenia kosztuje kilka zł miesięcznie lub mniej. 

Jak i po co pracują koparki Helium, idealnie obrazuje to nagranie. Jest ono w wersji angielskiej, ale myślę, że każdy mniej więcej zrozumie. Chodzi tutaj o IOT, czyli internet rzeczy. Coraz więcej urządzeń podpiętych jest pod Internet i dla nich tworzymy sieć. Urządzenia komunikują się ze sobą. 

 

Najważniejsze nagrania, spotkania z właścicielami projektu, odpowiedzi na pytania.

Ihub Global pytania i odpowiedzi

Aktualnie możesz zarezerwować swoje urządzenie za darmo. Warto zrobić to jak najszybciej. Następnie gdy już będzie miało być do Ciebie wysłane, będziesz musiał zaakceptować umowę. Dopiero wtedy zostanie wysłany HotSpot.

Tak, firma zastosowała taki system by jak najszybciej pokryć dużą część świata urządzeniami. Inwestorzy kupują urządzenia i nam je udostępniają. My je mamy za darmo, czerpiemy % zysku dzięki czemu mamy je za darmo. 

Oto świetny film, który pokaże Ci, czym jest Helium?
Hotspot jest bezpieczny i nie będzie Cię szpiegować ani zbierać Twoich danych. Hotspoty nie mają możliwości dostępu do żadnych innych urządzeń w sieci ani nigdy nie będą miały takiej możliwości.
Dla tych z Was, którzy chcą większego bezpieczeństwa i pewności. Jeśli masz router, który może izolować, zapoznaj się z tym artykułem o tym, jak upewnić się, że urządzenia nie widzą się nawzajem w sieci.
Inną opcją jest posiadanie oddzielnego routera tylko dla sieci IOT, z którego inne urządzenia nie korzystają.

Jest to zależne od wielu czynników. Sam możesz sprawdzić mapę całego świata z urządzeniami Helium i zobaczyć ile zarabiają poszczególne. Urządzenia kopią najlepiej gdy w ich okolicy 300-1000 m znajdują się inne urządzenia. Wtedy mogą kopać nawet w okolicę 100 HNT miesięcznie co daje 15000$ przy aktualnym kursie. Ważne jest aby zbudować sieć wokół siebie kilku hotspotów. Wtedy nasze zarobki mocno wzrastają. Jeśli nie zrobisz tego sam zrobi to w końcu ktoś inny. Ale pomyśl o polecaniu dzięki temu dodatkowo zarobisz 20% od każdego poleconego urządzenia + z planu marketingowego. 

Firma dzieli się z nami wydobyciem Helium 

25% – jest dla nas za posiadanie urządzenia

20% jest dla osoby, która poleciła komuś hotspot

20% jest za plan marketingowy dla osób polecających

10% jest dla inwestorów, którzy płacą za urządzenie. Kosztuje ono już ponad 500$

10% dla partnerów Ihub Global

15% jest dla Ihub Global

ihub global podział zarobków

Firma daje Ci je za darmo. Jednak jak chcesz je kupić sam, musisz się liczyć na cenę powyżej 500$ i bardzo długi czas oczekiwania. 

Zainteresowanie jest bardzo duże, co sam możesz sprawdzić na mapie Helium. Zarezerwuj jak najszybciej swój HotSpot jeśli projekt jest dla Ciebie, bo czekać będziesz na urządzenie z pewnością ponad miesiąc lub dłużej. Ten czas wykorzystaj na budowanie sieci wokół siebie i na całym świecie. 

Wiele osób wymyśla różne teorie, ponieważ Ihub Global jest dla nich konkurencją, a bez niej zarabiają więcej. Co do legalności odpowiedź od osoby co na co dzień sprzedaje wzmacniacze GMS, które są nielegalne dla osób prywatnych. HotSpot nim nie jest

“Cześć Krystian, Hotspoty nie są repeaterami (wzmacniaczami) GSM, które działają na zupełnie innej częstotliwości i paśmie fal.
To urządzenie chodzi po LoRaWan, a jest to pasmo 868MHz nielicencjonane w EU także spoko, nie ma co się martwić i słuchać osób co się nie znają i sieją zament.
Jak chcecie technicznie zgłębić, o co chodzi, to tutaj macie technologię opisaną: https://pl.farnell.com/podstawy-lorawan…#
Być może możesz dowiedzieć się, jakie są dozwolone warunki jonowe radia LoRa. Zajrzyj też na tę stronę”
Ihub Global gdzie znajdę link do darmowej koparki Helium?

Przejdź w link i zarejestruj się za darmo, następnie zamów darmową koparkę https://dodatkowyzarobek.ihub.partners

Ile można zarobić na kopaniu Helium?

Po rejestracji w swoim panelu możesz przejść do mapy Helium. Tam zobaczysz ile kopą już koparki, które fizycznie są na miejscu na całym świecie. Koparka może kopać nawet w okolicy 100 HNT co daje aktualnie około 1500$ miesięcznie. Aby koparka kopała więcej, musi mieć w okolicy kolejne HotSpoty. Dodatkowo zarobisz na marketingu, jeśli podzielisz się informacją o firmie.

Czy urządzenie jest darmowe?

Tak, firma daje nam urządzenie za darmo. Czekać na nie będziemy aktualnie na pewno ponad miesiąc, więc zarezerwuj swoje urządzenie jak najszybciej. Ewentualne koszty jedynie może pobrać dany kraj jak przykładowo CŁO, które na elektronikę ze Stanów Zjednoczonych może wynosić 0%