Twój wkład
Udostępnij znajomym:

Twój wkład to firma oferująca w sprzedaży urządzenia IQOS, które są alternatywą dla standardowych papierosów. Urządzenie już jest bardzo popularne na rynku Polskim. Dzięki niemu mamy do czynienia z podgrzewaniem tytoniu, a nie jego spalaniem. Niesie to wiele korzyści dla nas:

  • Mniej nieprzyjemnego zapachu,
  • Brak przebarwień na rekach,
  • Mniej przebarwień na zębach,
  • Mniej dymu,
  • Brak popiołu.

Dodatkowo możemy zarobić na polecaniu urządzenia innym osobą aż 60 zł. Jest to większość ceny urządzenia. Firma dzieli się więc z nami większością prowizji, jaką zarabia na sprzedaży produktu.

Jak zdobyć urządzenie od Twój Wkład w dobrej cenie?

Wystarczy skorzystać z oferty partnera Twój Wkład, aby zyskać urządzenie w dobrej cenie. Dodatkowo możemy wtedy sami polecać urządzenie i zarobić 60 zł za każde skuteczne polecenie. Jeśli chcesz skorzystać z oferty Twój Wkład w dobrej cenie zapraszamy do strony partnera po linkiem — Twój Wkład

Czym jest IQOS i HEETS-Y?

IQOS to urządzenie alternatywne dla zwykłych papierosów. Dzięki niemu nie mamy do czynienia ze szkodliwym spalaniem tytoniu, lecz z jego podgrzewaniem. Niesie to ze sobą sporo pozytywnych rzeczy. Nie mamy tyle dymu tytoniowego, popiołu czy nieprzyjemnego zapachu. Jak wiadomo, spalanie tytoniu jest bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Urządzenie od Twój Wkład możemy wypożyczyć na 14 dni i zdecydować czy chcemy je kupić. Nie polecamy osobom niepalącym korzystać z urządzenia. Jest ono przeznaczone przede wszystkim dla osób, które chcą dalej palić papierosy, lecz w innej, lżejszej formie.

HEETS-Y to wkłady do IQOS-ów. Składają się one z wyselekcjonowanego tytoniu. Tytoń ten jest podgrzewany przez urządzenie i wydzielana jest nikotyna. Wkłady są znacznie mniejsze niż standardowe papierosy, więc w podobnym czasie wchłaniamy znacznie mniej tytoniu.

Twój Wkład zarabiaj za polecanie

Chcesz polecać IQOS-a znajomym lub nieznajomym? Masz taką możliwość, a dodatkowo firma wynagrodzi Cię prowizją 60 zł za każdą sprzedaną sztukę. Możesz polecać bezpośrednio lub przez Internet stosując wygodny link polecający. Aby zacząć przygodę z zarabainiem w Twój Wkład, zarejestruj się w platformie